هلاکت ۶ تروریست در صلاح الدین عراق
هلاکت ۶ تروریست در صلاح الدین عراق

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، مرکز اطلاع رسانی اخبار امنیتی عراق در بیانیه ای از کشته شدن ۶ تروریست از جمله دو فرد انتحاری در استان صلاح الدین خبر داد. در این بیانیه آمده است: همزمان با سالروز پیروزی بزرگ بر داعش، نیروهای تیپ ۹۱ ارتش در چارچوب همکاری با […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، مرکز اطلاع رسانی اخبار امنیتی عراق در بیانیه ای از کشته شدن ۶ تروریست از جمله دو فرد انتحاری در استان صلاح الدین خبر داد.
در این بیانیه آمده است: همزمان با سالروز پیروزی بزرگ بر داعش، نیروهای تیپ ۹۱ ارتش در چارچوب همکاری با فرماندهی عملیات صلاح الدین و ساکنان محلی، موفق شدند ۶ تروریست را پس از محاصره در منطقه تلول الباج در این استان به هلاکت برسانند.
بر اساس این گزارش، در عملیات نیروهای عراقی سلاح و تجهیزات ترویست ها نیز ضبط شده است.
گفتنی است عراق در سال ۲۰۱۷ میلادی پس از سه سال نبرد، پیروزی بر گروه تروریستی داعش را اعلام کرد. امروز ۱۰ دسامبر سالروز پیروزی عراق بر تروریست‌های داعش است و به همین مناسبت امروز در عراق تعطیل عمومی است. برخی عناصر این گروه تروریستی هنوز در بعضی استان‌های عراق از جمله دیالی، کرکوک، نینوا، صلاح‌الدین، الانبار و بغداد فعال هستند و نیروهای امنیتی عراق برای پاکسازی کامل مناطق مختلف کشور از وجود تروریست‌ها تلاش می‌کنند.