هلندی‌ها پیگیر دلیل جدایی مهاجم پرسپولیس/ لوکادیا در دسترس نیست!
هلندی‌ها پیگیر دلیل جدایی مهاجم پرسپولیس/ لوکادیا در دسترس نیست!

به گزارش خبرنگار مهر، یورگن لوکادیا مهاجم هلندی تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه بازی در تیم‌هایی چون برایتون انگلیس و بوخوم آلمان را هم دارد، در این فصل به پرسپولیس پیوست. این مهاجم تا همین چند روز پیش در تمرینات پرسپولیس حضور داشت و با به ثمر رساندن ۶ گل، بهترین گلزن سرخپوشان تهران محسوب […]

به گزارش خبرنگار مهر، یورگن لوکادیا مهاجم هلندی تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه بازی در تیم‌هایی چون برایتون انگلیس و بوخوم آلمان را هم دارد، در این فصل به پرسپولیس پیوست. این مهاجم تا همین چند روز پیش در تمرینات پرسپولیس حضور داشت و با به ثمر رساندن ۶ گل، بهترین گلزن سرخپوشان تهران محسوب می‌شد.
لوکادیا اما به یکباره و در آستانه حساس‌ترین بازی فصل پرسپولیس ایران را ترک کرد و این باشگاه و هوادارانش را شوکه کرد. لوکادیا بعد از یک تلاش ناموفق در روز یکشنبه، در نهایت بامداد دوشنبه تهران را ترک کرد تا نشان بدهد در تصمیمش برای جدایی از پرسپولیس، باشگاهی که مدعی است تمام تعهدات مالی به این مهاجم را انجام داده، جدی است.
جدایی این مهاجم هلندی در رسانه‌های این کشور هم بازتاب یافته و دلایل آن در حال بررسی و گمانه زنی است.
خبرنگار وب سایت Eindhovens Dagblad هم پیگیر این موضوع بوده است اما این رسانه هلندی در گزارش خود اعلام کرد که دسترسی به لوکادیا امکانپذیر نشده و انجام مصاحبه و گفتگو با این مهاجم ۲۹ ساله بی نتیجه مانده است.