• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024

همه تلاش مان را برای جذب قاسمی نژاد کردیم/میلیچ تمدید می کند

  • ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
همه تلاش مان را برای جذب قاسمی نژاد کردیم/میلیچ تمدید می کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت نظری عضو و سخنگوی هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از ظهر امروز در اولین نشست خبری آنلاین سال ۱۴۰۰ پاسخگوی سئوالات خبرنگاران حوزه استقلال شد. نظری صحبتهای خود را با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای مردم ایران و آغاز کرد.

تمدید قرارداد با میلیچ
وی ابتدا در پاسخ به این سئوال که وضعیت تمدید قرارداد میلیچ چه می‌شود گفت: به این موضوع زمان زیادی خورده و به هواداران باشگاه استقلال حق می‌دهم که نگران باشند.

در این مورد دو بخش سیاستگذاری و اجرا در مجموعه باشگاه داریم که در یکی از جلسات هیات مدیره سال ۹۹ هیات مدیره مصوب کرد که میلیچ بازگردد که با این سئوال از مدیران اجرایی مواجه شدیم که هیات مدیره آیا مبلغ مورد نظر را هم تهیه کرده یا خیر، که این مبلغ از سوی عبدیان عضو هیات مدیره تامین شد و در اختیار باشگاه قرار گرفت؛ هیات مدیره هر کاری در این خصوص لازم بود را انجام داد. انتظار داریم آقای مددی به تمدید قرارداد سرعت ببخشد تا نگرانی در این خصوص از بین برود.

حضور در لیگ قهرمانان آسیا
هر تیمی وارد این مسابقات می‌شود به دنبال تحقق اهداف خودش است و ما هم وارد این مسابقات نمی‌شویم که صرفاً از مرحله گروهی صعود کنیم یا بخواهیم با نتایج ضعیف بازگردیم.

هوادار ما هم این انتظار را دارد که وارد هر تورنمنتی می‌شویم برای قهرمانی ورود کنیم و ما تلاش می‌کنیم تا با زحمات کادر فنی و بازیکنان، همه مقدمات را برای کسب بهترین نتایج از آسیا به خانه برگردیم.

امیدوارم در وهله اول ارائه گر بازی زیبا باشیم و سپس بتوانیم مراحل گروهی و حذفی را با موفقیت سپری کنیم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

انتفاع باشگاه از انتقال صیاد منش
در قراردادی که صیادمنش با باشگاه استقلال داشت برای ترانسفر اولی که از این مرحله به بعد خواهد داشت ۲۰ از ترانسفر بعدی ۱۷/۵ درصد به باشگاه استقلال می‌رسد.

امیدوارم این اتفاق بیفتد تا هم باشگاه استقلال منتفع شود و هم این بازیکن رشد چشمگیری در فوتبال نماید. اما باید به این نکته هم توجه کنیم که ممکن است به دلیل تحریم‌ها این امکان نباشد که این پول‌ها سریع به حساب باشگاه واریز شود و احتمال اینکه این پول‌ها در حساب‌هایی نزد AFC یا فیفا بماند تا در آینده از این پول‌ها استفاده کنیم وجود دارد.

حضور در عربستان
ما هم جزیی از جامعه جهانی فوتبال هستیم و در مورد مسابقات برون مرزی تابع نظرات کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان هستیم.

در موضوعات اینچنینی تصمیم گیرنده نیستیم که شرکت کنیم یا خیر که خدای ناکرده در ادامه با یکسری تصمیمات غیر فوتبالی باشگاه استقلال را با عواقبی مواجه کنیم. در این مورد هرچه مراجع بالاتر چه خارجی چه داخلی تصمیم‌گیری کنند ما اجرا می‌کنیم. دوست داشتیم شرایط بهتری در مرحله گروهی داشته باشیم.

محمد دانشگر
پرونده ایشان در کمیته انضباطی مطرح شده و در این مورد رای صادر می‌شود. اینکه برای تیم بازی کند یا خیر در اختیار سرمربی است. اما اینکه برای او در تیم چه اتفاقی بیفتد بر اساس رای کمیته انضباطی رفتار می‌کنیم. اما امیدواریم شرایطی فراهم شود که مجموعه بازیکنان ما چه داخل و چه خارج از کشور برای تیم بازی کنند. در این حوزه بعد از تصمیم‌گیری کادر فنی همه شرایط برای اقدامات بعدی به سوی باشگاه فراهم شود.

بدهی درهمی در زمان سعادتمند
متاسفانه اسنادی در باشگاه موجود نیست و ما عملاً نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده و امیدواریم خیلی زود تعیین تکلیف شود. اینکه بنده ذیل آن قرارداد را امضا کردم شایعه است و من هیچ سندی را امضا نکردم.

اما این مهم است که هیات مدیره اختیار همه امور باشگاه را دارد و می‌تواند برخی امور را مدیرعامل تفویض کند. با توجه به اینکه این قرارداد کاملاً از سوی مدیرعامل وقت منعقد شده، به نظر می‌رسد از جهات قانون وجاهت لازم را ندارد. با این وجود بخش حقوقی باشگاه موضوع را کاملاً تا حصول نتیجه پیگیری می‌کند.

وضعیت هیات مدیره استقلال در دولت آینده
واقعاً ما نمی‌دانیم تا کی و چه زمانی در باشگاه استقلال مسئولیت خواهیم داشت. در کشور ایران خیلی از مدیران نمی‌دانند تا چه زمانی عهده دار مسئولیت خود هستند. اما فارغ از اینکه قرار است تا کی مسئولیت داشته باشیم، برنامه‌هایی را از سال گذشته آغاز کردیم که با هماهنگی کامل بین اعضای هیات مدیره، تا هر زمانی که خدمتگذار هواداران باشگاه استقلال باشیم این برنامه‌ها را اجرایی خواهیم کرد.

مجموعاً در حال حاضر شرایط مدیریتی استقلال خوب است و با هماهنگی که درون هیات مدیره وجود دارد شرایط بهتر هم می‌شود.

تمدید قراردادها
ما باید بدانیم بر اساس کادر فنی و هیات مدیره باشگاه کدام بازیکنان برای فصل آینده مورد نیاز هستند. در این باره صحبت‌هایی شده و مجیدی هم نقطه نظراتش را داده است.

بر همین اساس مذاکراتی آغاز شده و مهندس عبدیان در کنار مددی تلاش کرده‌اند تا با بازیکنان گفتگوی اولیه را داشته باشند. امیدواریم این مسیر با قدت و سرعت بیشتری انجام شود و به نظر می‌رسد توافقات در حال نهایی شدن است. آقای مددی هم امور اجرایی لازم را برای تمدید قراردادها انجام خواهند داد.

قاسمی نژاد
خیلی سخت است در با ره موضوعات اینچنینی صحبت کردن اما تا جایی که بتوانم این موضوع را باز می‌کنم. در باره قاسمی نژاد ما با باشگاهی مواجه بودیم که اصلاً نمی‌دانستیم درون آن باشگاه چه اتفاقی افتاده بود و چه نفراتی در این تیم تصمیم گیرنده بودند.

اما آنچه ما می‌دانیم خروجی بود که به ما منتقل می‌شد. ما تلاش کردیم قاسمی نژاد را در نیم فصل دوم در استقلال ببینیم و توافق هم تا مرحله نهایی پیش رفت، اما بعد از آن این توافقات به هم خورد.

ابتدا قرار بود ۲ میلیارد تومان برای رضایت‌نامه پرداخت شود. سپس پدیده اعلام کرد مد نظر ما ۳ میلیون است و قاسمی نژاد پذیرفت این مبلغ اضافه از قرارداد خودش کسر شود.

هنگام پرداخت این مبلغ آقای نامداری آماده ارائه چک شدند که پدیده‌ای ها گفتند چک آقای عبدیان را می‌خواهیم. آقای عبدیان چک شخصی نداشتند و پدیده‌ای ها گفتند عبدیان پشت چک آقای نامداری را امضا کند. وقتی ما شرایط را آماده کردیم پدیده‌ای ها نظرشان را تغییر دادند و گفتند از آقای نامداری چک نمی‌گیریم.

سپس کارگزار ما ورود کرد و پذیرفت چک این انتقال را بدهد که باز هم پدیده‌ای ها آن را نپذیرفتند. باز هم ما پیگیر موضوع شدیم ولی شب عید پدیده‌ای ها درخواست پول نقد کردند که عملاً چنین چیزی در شب عید و در ساعات تعطیلی بانک‌ها مقدور نبود. اما به باشگاه پدیده هم از یک سو حق می‌دهیم که دنبال منافع خودشان بودند. اما ما هم همه تلاش مان را انجام دادیم.

آرامش، نیاز اولیه تیم
ما در شرف ورود به بازی‌های آسیایی هستیم و همه تمرکزمان را گذاشتیم برای اینکه در بازی‌های آسیایی نتایج بهتری را کسب کنیم. لذا آرامش و تمرکز بهترین ره توشه ما برای رفتن به عربستان است. ما حتماً به دنبال این هستیم که در مقطع کنونی تیم را با آرامش بدرقه کنیم و تمرکزمان را برای بازی‌های آسیایی حفظ کنیم.

پادوانی
هنوز هیچ وضعیت جدیدی به وجود نیامده و CAS هم ادعاهای آقای پادوانی را به باشگاه منتقل می‌کند. اما تا این لحظه هیچ وضعیت جدیدی ایجاد نشده.

شایعه استعفای مددی
نمی‌دانیم یکسری شایعات چطور ایجاد می‌شود. ما یک بخش خبری به اسم ۴:۴۴ راه اندازی کردیم که اهم اخبار را منعکس می‌کنیم. انتظارمان این است که هوادار فهیم باشگاه منبع خبری اش را مبادی رسمی خبری باشگاه بداند و از طریق رسانه‌های رسمی باشگاه اخبار دقیق را پیگیری کند تا شایعات باعث نگرانی و تشویش اذهان هواداران نباشد.

ساعت بازی‌ها در عربستان
ما زمانی به بازی‌های آسیایی می‌رویم که عملاً در ماه مبارک رمضان قرار داریم و باتوجه به اینکه کشور میزبان مسلمان و مهد اسلام است و ما هم مسلمان هستیم و عربستان هم از ابتدا اعلام کرد بازی‌ها بعد از افطار انجام می‌شود و این موضوع هم با آموزه‌های دینی ما منطبق بود اعتراضی به این مطلب نداشتیم.

این بازی‌ها به وقت محلی ۸ و ۱۰:۳۰ شب هست که باتوجه به اختلاف یک ساعت و نیمه در ایران دیروقت می‌شود و علیرغم پیگیری کردن بازی‌ها در ایران سخت است، اما این ساعت در جایی که بازی‌ها برگزار می‌شود خیلی نامتعارف نیست.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=11053

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.