هم اندیشی هویت محوری و عدالت گستری در رسانه ملی برگزار می‌شود
هم اندیشی هویت محوری و عدالت گستری در رسانه ملی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری توسط معاونت پژوهش دانشگاه صدا وسیما نشست «هم اندیشی هویت محوری و عدالت گستری در رسانه ملی» در دو بخش برگزار می‌شود. عنوان نشست اول «هویت محوری در رسانه ملی» است که در آن محمد حسن زورق درباره موضوع هویت محوری در رسانه ملی؛ الزامات […]

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری توسط معاونت پژوهش دانشگاه صدا وسیما نشست «هم اندیشی هویت محوری و عدالت گستری در رسانه ملی» در دو بخش برگزار می‌شود.

عنوان نشست اول «هویت محوری در رسانه ملی» است که در آن محمد حسن زورق درباره موضوع هویت محوری در رسانه ملی؛ الزامات و راهبردها در حوزه سیاسی، حمید پارسانیا درباره موضوع هویت محوری در رسانه ملی؛ الزامات و راهبردهای فرهنگی واجتماعی و علیرضا پویا درباره موضوع مفهوم شناسی هوبت و شاخصه های هویت ایرانی / ‏‬اسلامی سخنرانی می‌کنند.

این نشست از ساعت ۹ تا ۱۲ برگزار می‌شود.

اما عنوان نشست دوم «رسانه ملی و عدالت گستری» است که در آن محسن اسماعیلی درباره موضوع نقش رسانه ملی در بسط عدالت و احیای حقوق عامه، رضا غلامی درباره موضوع مبانی نظری و فرهنگی عدالت رسانه ای و حسین عیوضلو درباره موضوع رسانه ملی و عدالت اقتصادی سخنرانی می‌کنند.

این نشست از ساعت ۱۴ تا ۱۷ برگزار می شود.

نشست «هم اندیشی هویت محوری و عدالت گستری در رسانه ملی» سه شنبه ۲۳ آذرماه برگزار می شود و علاقمندان به حضور مجازی در این نشست‌ها می‌توانند به آدرس /‏/‏b۲n.ir/z۲۴۴۵۲ مراجعه کنند.

همچنین نشست های مذکور از طریق سامانه مجازی دانشگاه به آدرس ims.irib.ac.ir در دسترس اساتید و دانشجویان خواهد بود.

منبع