هواداران پاری‌سن‌ژرمن خطاب به پوگبا: تو را نمی‌خواهیم! + عکس
هواداران پاری‌سن‌ژرمن خطاب به پوگبا: تو را نمی‌خواهیم! + عکس

به گزارش تسنیم، در روزهای اخیر رسانه‌های انگلیسی از علاقه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به جدب پل پوگبا در این تابستان خبر داده‌اند اما به نظر می‌رسد که هواداران این تیم فرانسوی علاقه‌ای به پیوستن این هافبک فرانسوی به تیم تحت‌هدایت مائوریسیو پوچتینو ندارند. «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه خبر داد؛ هواداران پاری‌سن‌ژرمن در پی گمانه‌زنی‌ها در خصوص پیوستن […]

به گزارش تسنیم، در روزهای اخیر رسانه‌های انگلیسی از علاقه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به جدب پل پوگبا در این تابستان خبر داده‌اند اما به نظر می‌رسد که هواداران این تیم فرانسوی علاقه‌ای به پیوستن این هافبک فرانسوی به تیم تحت‌هدایت مائوریسیو پوچتینو ندارند.

«رادیو مونت‌کارلو» فرانسه خبر داد؛ هواداران پاری‌سن‌ژرمن در پی گمانه‌زنی‌ها در خصوص پیوستن احتمالی هافبک فرانسوی منچستریونایتد به پاری‌سن‌ژرمن، بیرون ورزشگاه پارک‌دوپرنس بنری ضد پل پوگبا نصب کرده‌اند که روی آن نوشته شده است «پوگبا تو باید به حرف مادرت گوش کنی، نه او می‌خواهد تو در پاری‌سن‌ژرمن باشی، نه ما!».  

14000502125905453232468710 - هواداران پاری‌سن‌ژرمن خطاب به پوگبا: تو را نمی‌خواهیم! + عکس

نشریه «تلگراف» انگلیس خبر داده؛ پاری‌سن‌ژرمن اطمینان دارد که در این تابستان می‌تواند در ازای پرداخت 43 میلیون پوند، پل پوگبا را از منچستریونایتد به خدمت بگیرد، این در حالی است که مدیران این باشگاه انگلیسی انتظار جدایی این بازیکن 28 ساله از جمع شیاطین سرخ را دارند.

پیش از این نشریه «میرر» مدعی شده بود که این هافبک فرانسوی پیشنهاد تمدید قرارداد با دستمزد هفتگی 350 هزار پوندی را رد کرده و آماده جدایی از جمع شیاطین سرخ است.

پوگبای 28 ساله تاکنون در 199 بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته و آمار 38 گل‌زده را از خود برچای گذاشته است.

انتهای پیام/