واکنش اتحادیه جهانی کشتی به مصاف ایران و آمریکا در فینال
واکنش اتحادیه جهانی کشتی به مصاف ایران و آمریکا در فینال

به گزارش خبرنگار مهر، همانطور که پیش از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ آمریکا مشخص بود تیم‌های ایران و کشور میزبان به فینال رسیدند تا این دیدار حساس و دیدنی از ساعت ۳:۳۰ بامداد فردا (دوشنبه) برگزار شود. بر این اساس اتحادیه جهانی کشتی در صفحه رسمی خود نوشت: «فینالیست‌ها مشخص شدند؛ ایران و آمریکا! این […]

به گزارش خبرنگار مهر، همانطور که پیش از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ آمریکا مشخص بود تیم‌های ایران و کشور میزبان به فینال رسیدند تا این دیدار حساس و دیدنی از ساعت ۳:۳۰ بامداد فردا (دوشنبه) برگزار شود.
بر این اساس اتحادیه جهانی کشتی در صفحه رسمی خود نوشت: «فینالیست‌ها مشخص شدند؛ ایران و آمریکا! این چیزی است که اکثر هواداران می‌خواستند و به آن رسیدند. فینال کشتی زنان از ساعت ۱۶ به وقت محلی آغاز می‌شود و چین و اوکراین مقابل هم قرار می‌گیرند. پس از آن نیز، ایران و ایالات متحده در مبارزه حماسی برابر هم به میدان می‌روند.»
تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مرحله گروهی توانست تیم‌های ژاپن و منتخب جهان را با نتایج ۹ بر یک و ۶ بر ۴ شکست دهد. تیم آمریکا هم برای رسیدن به فینال تیم‌های مغولستان و گرجستان را با نتایج ۷ بر ۳ و ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت.