واکنش تاج به ندادن میزبانی به ایران/ با هیات رئیسه هماهنگ نمی‌شود
واکنش تاج به ندادن میزبانی به ایران/ با هیات رئیسه هماهنگ نمی‌شود

به گزارش مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز جمعه به طور رسمی بحرین را به عنوان میزبان مسابقات گروه سوم مرحله مقدماتی جام جهانی معرفی کرد که بر اساس آن تیم ملی ایران باید دیدار برگشت با عراق، بحرین، کامبوج، بحرین و هنگ کنگ را در منامه برگزار کند. این در حالی است که برخی کارشناسان […]

به گزارش مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز جمعه به طور رسمی بحرین را به عنوان میزبان مسابقات گروه سوم مرحله مقدماتی جام جهانی معرفی کرد که بر اساس آن تیم ملی ایران باید دیدار برگشت با عراق، بحرین، کامبوج، بحرین و هنگ کنگ را در منامه برگزار کند.

این در حالی است که برخی کارشناسان و علاقمندان به فوتبال از مهدی تاج که نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیاست انتظار داشتند بتواند به واسطه مسئولیتی که در آسیا دارد از میزبانی ایران دفاع کند.

مهدی تاج بعدازظهر امروز جمعه در این مورد واکنش نشان داد و گفت: تصمیم‌های که درباره انتخاب میزبانی رقابت‌ها گرفته می‌شود با هیات رییسه ای اف سی در میان گذاشته نمی‌شود.

وی ادامه داد: این تصمیمات بین کمیته‌های مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا گرفته می‌شود. بر این اساس، مطابق پروتکل‌ها در صورتی که هر فدراسیونی درباره تصمیم‌های گرفته شده پیرامون مبادی تصمیم گیری میزبانی از کنفدراسیون سوال کند پاسخ لازم داده خواهد شد.

تاج خاطرنشان کرد: ایران شایسته میزبانی کلیه رقابت‌های بین المللی ورزشی است و کنفدراسیون درباره علل این تصمیم پاسخ لازم را خواهد داد.