واکنش تهیه‌کننده «موسی(ع)» به شایعه بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی!
واکنش تهیه‌کننده «موسی(ع)» به شایعه بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی!

به گزارش خبرنگار مهر، بودجه سریال «موسی(ع)» که این روزها به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و تهیه کنندگی سید محمود رضوی دومین سریال الف و پروژه مهم تلویزیون بعد از «سلمان فارسی» به شما می‌رود، با ابهاماتی مواجه شده است. احتمال اختصاص ردیف بودجه جداگانه برای این سریال در بودجه سالانه مصوب مجلس باعث شد برخی […]

به گزارش خبرنگار مهر، بودجه سریال «موسی(ع)» که این روزها به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا و تهیه کنندگی سید محمود رضوی دومین سریال الف و پروژه مهم تلویزیون بعد از «سلمان فارسی» به شما می‌رود، با ابهاماتی مواجه شده است.
احتمال اختصاص ردیف بودجه جداگانه برای این سریال در بودجه سالانه مصوب مجلس باعث شد برخی انتقاد کنند و بعد هم رقم‌هایی برای این سریال تخمین زده شد که یکی از آن‌ها بودجه ده هزار میلیارد تومانی برای تولید پروژه بود!
این رقم آنقدر بحث‌برانگیز شد که به عنوان رقم اصلی بودجه لازمه سریال در فضای مجازی مطرح و حتی بسیاری آن را با بودجه سریال‌های بیگ پروداکشنی مثل «بازی تاج و تخت» در مختصات بین‌المللی مقایسه کردند که این بودجه حتی می‌توانست از فصل آخر آن هم بیشتر باشد!
شب گذشته محمود رضوی تهیه کننده سریال به این شایعه‌ها واکنش نشان داد و به‌صورت تلویحی این رقم را از اساس تکذیب کرد.‌
رضوی در توییتی نوشت: «‏حاکمی مردی را به هزار ضربه شلاق محکوم کرد. مرد گفت: ای حاکم، یا شلاق نخورده‌ای یا هزار نمیدانی چقدر است!
حالا داستان همین است یا سریال نساختید یا ۱۰هزار میلیارد نمی‌دانید چقدر است!
شما که می‌خواستید دروغ بگید لااقل ۱۰هزارمیلیارد دلار می‌گفتید که باکلاس باشه و بتونید فحش آبدارتر بدید!»