واکنش رسانه لهستانی به غیبت موسوی: تصمیم سید تنها مشکل والیبال ایران نیست
واکنش رسانه لهستانی به غیبت موسوی: تصمیم سید تنها مشکل والیبال ایران نیست

به گزارش ایسنا، سید محمد موسوی ملی پوش والیبال ایران روز گذشته(پنج شنبه) با انتقادی تند از حضور در ترکیب تیم ملی والیبال ایران برای حضور در جام واگنر و رقابت‌های قهرمانی جهان انصراف داد. همچنین میثم صالحی به دلیل نرسیدن به شرایط ایده‌آل به خاطر مصدومیت، موفق نشد تیم ملی را همراهی کند تا […]

به گزارش ایسنا، سید محمد موسوی ملی پوش والیبال ایران روز گذشته(پنج شنبه) با انتقادی تند از حضور در ترکیب تیم ملی والیبال ایران برای حضور در جام واگنر و رقابت‌های قهرمانی جهان انصراف داد. همچنین میثم صالحی به دلیل نرسیدن به شرایط ایده‌آل به خاطر مصدومیت، موفق نشد تیم ملی را همراهی کند تا ایران با دو غایب بزرگ، پا به این رقابت‌ها بگذارد.

رسانه والیبال “سیاتکا” لهستان به عدم حضور دو ملی پوش والیبال ایران واکنش نشان داد و نوشت: ایران بدون سید و میثم صالحی در رقابت‌های جهانی ظاهر خواهد شد. 

این رسانه ادامه داد:  قرار بود در رقابت‌های قهرمانی جهان، تیم ایران با ترکیب قوی ظاهر شود چرا که سید محمد موسوی به تیم بازگشت. این بازیکن باتجربه به عنوان کاپیتان جدید این تیم انتخاب شد اما ساعاتی بعد، تمرین را ترک کرد. بنابراین او در بازی واگنر نیز غایب خواهد بود. سید محمد موسوی ۳۵ ساله یکی از بهترین والیبالیست های ایران در سال های اخیر است. بعد از المپیک توکیو، موسوی بازی را در تیم ملی به پایان رساند و در لیگ ملت های امسال شرکت نکرد.

رسانه لهستانی ادامه داد: چند بازیکن باتجربه دیگر نیز پس از المپیک از تیم ملی ایران خداحافظی کردند. با این حال تیم جوان شده ایران در لیگ ملت ها شگفت آور و خوب ظاهر شد. اما سید تصمیم گرفت به تیم برگردد. او فصل گذشته را در لیگ های ایتالیا و ترکیه سپری کرد و تجربه موسوی کمک تیم ایران بود. او قرار بود به درخواست مادرش به تیم ملی بازگردد. موسوی در اردوی تیم ملی حاضر شد و روز پنجشنبه فدراسیون ایران اعلام کرد که کاپیتان فعلی یعنی میلاد عبادی پور ، وظایف کاپیتانی را به سید سپرده است. چند ساعت بعد این موضوع، موسوی از تیم ملی کناره گیری کرد. تصمیم سید تنها مشکل پیش روی والیبال ایران نیست چرا که میثم صالحی هم در مسابقات جهانی حضور نخواهد داشت.

انتهای پیام