واکنش فلیک به شایعه حضورش در تیم ملی آلمان
واکنش فلیک به شایعه حضورش در تیم ملی آلمان

به گزارش تسنیم، پس از اینکه یواخیم لو  اعلام کرد که پس از رقابت‌های یورو 2020 که تابستان سال آینده برگزار می‌شود، یکسال زودتر از پایان قرارداد فعلی‌اش به کار خود به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان پایان خواهد داد، رایزنی‌ها در خصوص جانشین این مربی آلمانی آغاز شد. در ابتدا از یورگن کلوپ به […]

به گزارش تسنیم، پس از اینکه یواخیم لو  اعلام کرد که پس از رقابت‌های یورو 2020 که تابستان سال آینده برگزار می‌شود، یکسال زودتر از پایان قرارداد فعلی‌اش به کار خود به عنوان سرمربی تیم ملی آلمان پایان خواهد داد، رایزنی‌ها در خصوص جانشین این مربی آلمانی آغاز شد. در ابتدا از یورگن کلوپ به عنوان اصلی‌ترین گزینه جانشین یواخیم یاد شد، اما این مربی آلمانی تأکید کرد برنامه‌ای برای ترک لیورپول ندارد و به قراردادش با این باشگاه انگلیسی پایبند است.

هانسی فلیک، سرمربی موفق بایرن مونیخ که در سال 2020 این تیم را به شش گانه قهرمانی رساند، حالا از او به عنوان سرمربی بعدی مانشافت یاد شده است. او بین سال‌های 2006 تا 2014 به عنوان دستیار یواخیم لو در تیم ملی فوتبال آلمان فعالیت داشت و در موفقیت‌های این تیم تأثیرگذار بود.

فلیک در آستانه دیدار امشب (شنبه) شاگردانش مقابل وردربرمن در هفته بیست‌وپنجم بوندس‌لیگای آلمان درباره شایعه احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی آلمان گفت: من تا سال 2023 با بایرن مونیخ قرارداد دارم و می‌خواهم موفق باشم و با بایرن مونیخ جام‌های دیگری را ببرم. اکنون زمان فکر کردن به آینده حرفه‌ای‌ام نیست.  

وی افزود: من به اینجا و زمان حال علاقه‌مند هستم. حالا توجهم به تیمم و بازی با وردربرمن است. همانطور که گفتم توجهی هم به حدس و گمانه‌زنی‌ها ندارم.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/