واکنش محافل عراقی به جنایت داعش  در منطقه ای در استان صلاح الدین
واکنش محافل عراقی به جنایت داعش  در منطقه ای در استان صلاح الدین

به گزارش مهر، پس از اینکه داعشی ها مرتکب جنایت شنیع در یک منطقه در استان صلاح الدین عراق شدند این موضوع واکنش محافل عراقیها را به دنبال داشته است. ابراهیم المالکی فعال رسانه ای عراقی به جنایت تروریستی صلاح الدین و تبلیغات علیه حشد شعبی واکنش نشان داد و اعلام کرد: گروه داعش جنایت […]

به گزارش مهر، پس از اینکه داعشی ها مرتکب جنایت شنیع در یک منطقه در استان صلاح الدین عراق شدند این موضوع واکنش محافل عراقیها را به دنبال داشته است.

ابراهیم المالکی فعال رسانه ای عراقی به جنایت تروریستی صلاح الدین و تبلیغات علیه حشد شعبی واکنش نشان داد و اعلام کرد: گروه داعش جنایت البودور در صلاح الدین را برعهده گرفت. آنهایی که خواستار اخراج حشد شعبی از از شهرهای عراق بودند، کمی ساکت شدند و دست برداشتند.

نعیم العبودی نماینده پارلمان عراق به اتهام زنی هایی که علیه سازمان حشد شعبی واکنش نشان داد و گفت: برخی افراد طبق معمول اصرار بر این دارند که با سوء استفاده از اتفاقاتی که رخ می دهد و افرادی که کشته می شوند، اتهاماتی را علیه حشد شعبی مطرح کنند.

وی افزود: اکنون هم جنایت در یک منطقه در صلاح الدین را فرصتی می بینند تا از طریق آن بتوانند به دستاوردهای سیاسی برسند. حال که گروه تروریستی داعش قبول کرده است که این جنایت را مرتکب شده، این افراد ساکت شده اند.

ائتلاف پارلمانی النصر به رهبری حیدر العبادی، نخست وزیر اسبق عراق، با صدور بیانیه ای نسبت به جنایت صورت گرفته در منطقه البو دور در استان صلاح الدین واکنش نشان داد.

در این بیانیه ضمن محکومیت این جنایت آمده است: دولت و گروه های سیاسی باید در کنار هم با تروریسم مبارزه کنند. با وحدت ماست که تروریسم شکست می خورد و می توانیم آن را ریشه کن کنیم.