واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به انتخاب میزبان لیگ قهرمانان آسیا
واکنش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به انتخاب میزبان لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش مهر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب کشور هند به عنوان میزبان گروه E رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، اظهار داشت: تلاش گسترده‌ای برای دریافت مجوز میزبانی داشتیم و برنامه‌های متعددی را داخل باشگاه و با کمک همکارانم ترتیب دادیم اما در نهایت میزبانی گروه ما به کشور هند رسید. نایب […]

به گزارش مهر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخاب کشور هند به عنوان میزبان گروه E رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، اظهار داشت: تلاش گسترده‌ای برای دریافت مجوز میزبانی داشتیم و برنامه‌های متعددی را داخل باشگاه و با کمک همکارانم ترتیب دادیم اما در نهایت میزبانی گروه ما به کشور هند رسید.

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: فوتبال، بهانه‌ای برای صلح و دوستی بین کشورهاست و هیچ مرزی ندارد. ما با پیام نزدیکی فرهنگ‌ها و رقابت سالم و دوستانه کارمان را در کشور هند آغار می‌کنیم و امیدوارم بهترین اتفاقات را رقم بزنیم.

سمیعی در نهایت گفت: تردید ندارم مربیان و بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود برای تکرار موفقیت فصل گذشته می‌جنگند. در این مسیر به حمایت هواداران پرشورمان هم نیاز داریم تا مثل گذشته، تیم محبوب‌شان را در فضای مجازی همراهی کنند.