واکنش مدیر ورزشی یوونتوس به شایعه جدایی رونالدو
واکنش مدیر ورزشی یوونتوس به شایعه جدایی رونالدو

به گزارش تسنیم، فدریکو کروبینی، مدیرورزشی باشگاه یوونتوس می‌گوید که هیچ نشانه‌ای مبنی بر تمایل کریستیانو رونالدو برای ترک بانوی پیر مشاهده نکرده است. باشگاه یوونتوس پس از یک فصل توام با ناکامی تغییرات اساسی در کادر فنی و مدیریتی‌اش ایجاد کرد. علاوه بر برکناری آندره‌آ پیرلو از سرمربیگری بانوی پیر، فابیو پاراتیچی نیز از […]

به گزارش تسنیم، فدریکو کروبینی، مدیرورزشی باشگاه یوونتوس می‌گوید که هیچ نشانه‌ای مبنی بر تمایل کریستیانو رونالدو برای ترک بانوی پیر مشاهده نکرده است.

باشگاه یوونتوس پس از یک فصل توام با ناکامی تغییرات اساسی در کادر فنی و مدیریتی‌اش ایجاد کرد. علاوه بر برکناری آندره‌آ پیرلو از سرمربیگری بانوی پیر، فابیو پاراتیچی نیز از مدیریت ورزشی این باشگاه برکنار شد و جای خود را به کروبینی داد. گفته می‌شود که کریستیانو رونالدو هم در آستانه جدایی از راه‌راه‌پوشان تورین است اما کروبینی می‌گوید که انتظار دارد رونالدوی 36 ساله پس از تعطیلاتش به یوونتوس برگردد.

او گفت: ما هیچ نشانه‌ای از رونالدو دریافت نکرده‌ایم به خصوص درباره شایعه جدایی‌اش و باشگاه یوونتوس هم هیچ نشانه‌ای در این خصوص ارائه نکرده است. فصل گذشته او در 44 بازی‌اش 36 گل زد. آمارها همیشه همه چیز را نمی‌گویند و گاهی خیلی چیزها را هم پنهان می‌کنند. ما خوشحالیم که رونالدو به محض پایان تعطیلاتش به ما ملحق خواهد شد.

کروبینی درباره آینده رونالدو هم اظهار داشت: من گوی شیشه‌ای ندارم (کنایه از پیشگویی کردن) اما فعلاً که هیچ نشانه‌ای درباره انتقال او وجود ندارد.

انتهای پیام/