ورود سامانه جدید بارشی به خوزستان
ورود سامانه جدید بارشی به خوزستان

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی پدیده غالب در خوزستان تا فردا مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود. وی عنوان کرد: همچنین تا فردا احتمال وقوع دماهای صفر و منفی و یخ‌زدگی سطح زمین در مناطق شمال، شرق و ارتفاعات خوزستان پیش‌بینی می‌شود. سبزه زاری خبر […]

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی پدیده غالب در خوزستان تا فردا مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود.
وی عنوان کرد: همچنین تا فردا احتمال وقوع دماهای صفر و منفی و یخ‌زدگی سطح زمین در مناطق شمال، شرق و ارتفاعات خوزستان پیش‌بینی می‌شود.
سبزه زاری خبر داد: سامانه بارشی از روز یکشنبه خوزستان را تحت تأثیر قرار می‌دهد و سبب رگبار و رعد و برق در مناطق شمال و شرق استان، وزش بادهای متوسط گاهی تندبادهای لحظه‌ای در اغلب نقاط استان و بارش برف در ارتفاعات استان خواهد شد. بارش در دیگر نقاط استان به‌صورت پراکنده و نقطه‌ای خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته امیدیه با ۱۷ و دزپارت با منفی ۱.۹ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط در استان گزارش شده‌اند؛ همچنین در شبانه‌روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۱۶.۱ و حداقل به ۵.۷ درجه سانتی‌گراد رسیده است.