وزیر خارجه انگلیس: تهدید هسته‌ای ایران بیشتر از هر زمانی است!
وزیر خارجه انگلیس: تهدید هسته‌ای ایران بیشتر از هر زمانی است!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایندیپندنت، جیمز کلورلی، وزیر خارجه انگلیس در ادامه اتهام‌زنی‌های کشورهای اروپایی علیه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران مدعی شد که تهدید هسته‌ای تهران، بیشتر از هر زمان دیگری است! کلورلی بدون ارائه مدرک و با اشاره به ادعاها درباره عرضه پهپادهای ساخت ایران به روسیه برای استفاده علیه زیرساخت‌های […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایندیپندنت، جیمز کلورلی، وزیر خارجه انگلیس در ادامه اتهام‌زنی‌های کشورهای اروپایی علیه برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای ایران مدعی شد که تهدید هسته‌ای تهران، بیشتر از هر زمان دیگری است!
کلورلی بدون ارائه مدرک و با اشاره به ادعاها درباره عرضه پهپادهای ساخت ایران به روسیه برای استفاده علیه زیرساخت‌های اوکراین در جنگ جاری بین مسکو و کی‌یف، مدعی شد تسلیحاتی که ایران در اختیار دیگر کشورها قرار می‌دهد، امنیت خاورمیانه و ورای آن را به مخاطره انداخته است.
وی که در کنفرانس بین‌المللی امنیتی در بحرین سخنرانی می‌کرد، در ادامه مدعی شد: برنامه هسته‌ای ایران، امروز پیشرفته‌تر از هر زمان دیگری است و حکومت ایران به فروش پهپادهای مسلح به روسیه برای کشتار غیرنظامیان اوکراینی، متوسل شده است.