وضعیت کرونا در اراضی فلسطین رو به وخامت نهاده است
وضعیت کرونا در اراضی فلسطین رو به وخامت نهاده است

به گزارش مهر به نقل از النشره، «کمال الشخره» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین امروز شنبه اظهاراتی را در خصوص شیوع ویروس کرونا در این کشور مطرح کرد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: واقعیت آن است که وضعیت کرونا در اراضی فلسطین رو به وخامت نهاده است. گسترده‌تر شدن دامنه شیوع ویروس […]

به گزارش مهر به نقل از النشره، «کمال الشخره» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین امروز شنبه اظهاراتی را در خصوص شیوع ویروس کرونا در این کشور مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: واقعیت آن است که وضعیت کرونا در اراضی فلسطین رو به وخامت نهاده است. گسترده‌تر شدن دامنه شیوع ویروس مذکور، سطح هشدار را به مراحل خطرناکی رسانده است.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در ادامه سخنان خود اظهار داشت: شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در اراضی فلسطین به طور بی سابقه‌ای افزایش یافته است و شلوغی بیمارستانها نشان می‌دهد که زنگ خطر به صدا درآمده است.

اظهارات سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین درباره خطرناک‌تر شدن ویروس کرونا در اراضی این کشور پس از اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان مطرح شد، چرا که تل آویو تاکنون کارشکنی‌های فراوانی را در مسیر دستیابی فلسطینیان به واکسن کووید ۱۹ انجام داده است.