وقتش بود برای پرسپولیس گلزنی کنم/استرس نداشتم
وقتش بود برای پرسپولیس گلزنی کنم/استرس نداشتم

به گزارش خبرنگار مهر، شهریار مغانلو پس از دو گلی که در دیدار پرسپولیس مقابل الریان قطر به ثمر رساند، گفت: خدا را شکر در دو بازی ابتدایی خودمان در گروه E لیگ قهرمانان آسیا که بسیار سخت بودند، نتایج عالی گرفتیم، امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد و به هواداران تبریک می گویم. مهاجم […]

به گزارش خبرنگار مهر، شهریار مغانلو پس از دو گلی که در دیدار پرسپولیس مقابل الریان قطر به ثمر رساند، گفت: خدا را شکر در دو بازی ابتدایی خودمان در گروه E لیگ قهرمانان آسیا که بسیار سخت بودند، نتایج عالی گرفتیم، امیدوارم این نتایج ادامه داشته باشد و به هواداران تبریک می گویم.

مهاجم پرسپولیس با اشاره به آب و هوای شرجی گوای هند یادآور شد: شرایط خیلی سختی است، چون به آن عادت نداریم اما تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم.

او درباره گلزنی اش در جریان برد سه بر یک سرخپوشان مقابل نماینده قطر تاکید کرد: از بچه‌های تیم تشکر می‌کنم با انگیزه و با اعتماد به نفسی که در کنار کادر فنی به من دادند باعث شدند گلزنی کنم. از سیامک نعمتی و امید عالیشاه هم که پاس گل دادند تشکر می‌کنم. وقتش بود گل بزنم.

مغانلو ادامه داد: همه بازی‌ها حکم فینال دارد و باید گام به گام پیش برویم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس افزود: جای هواداران در بازی‌ها بسیار خالی است.

وی درباره صحبت‌های «لوران بلان» سرمربی فرانسوی الریان قطر مبنی بر شانس بالای پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی مسابقات ۲۰۲۱ آسیا تصریح کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگی است، دو بار به فینال رفته است، امیدوارم برای بار سوم به این بازی برسیم.

مغانلو در پایان درباره کاهش استرس گلزنی اش در ترکیب پرسپولیس خاطرنشان کرد: قبلا هم استرس نداشتم، وظیفه ام این است مثمرثمر باشم و امیدوارم بتوانم برای تیم موفق ظاهر شوم.