ولودین: آمریکا می خواست روسیه را مستعمره خود کند
ولودین: آمریکا می خواست روسیه را مستعمره خود کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینتل ریپابلیک، رئیس دومای روسیه می‌گوید پایبندی روس‌ها به ارزش‌های بنیادین خود موجب شکست برنامه‌های آمریکا علیه این کشور شده است. «ویاچسلا ولودین» رئیس دومای روسیه امروز پنج شنبه در سخنانی اعلام کرد برنامه‌های آمریکا برای ایجاد مستعمره ای برای از روسیه با شکست مواجهه شده است. […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینتل ریپابلیک، رئیس دومای روسیه می‌گوید پایبندی روس‌ها به ارزش‌های بنیادین خود موجب شکست برنامه‌های آمریکا علیه این کشور شده است.
«ویاچسلا ولودین» رئیس دومای روسیه امروز پنج شنبه در سخنانی اعلام کرد برنامه‌های آمریکا برای ایجاد مستعمره ای برای از روسیه با شکست مواجهه شده است.
قانونگذار ارشد روس در ادامه تاکید کرد که آنچه موجب شکست چنین برنامه‌های شده است، این واقعیت است که روس‌ها حافظه تاریخی و ارزش‌های اساسی را حفظ می‌کنند.
اظهارات رئیس دومای روسیه در واکنش به کمک نظامی جدید آمریکا به اوکراین و نیز سفر «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین به واشنگتن بیان شد. کاخ سفید روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا دستور اختصاص کمک ۱ میلیارد دلاری این کشور به اوکراین را صادر کرده است.
از سوی دیگر، آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا نیز اعلام کرد: «ایالات متحده ۱.۸۵ میلیارد دلار کمک نظامی دیگر از جمله سامانه‌های هوایی پاتریوت به اوکراین اختصاص می‌دهد.» ‌