ویژه برنامه‌های رادیو نمایش در عاشورای حسینی اعلام شد
ویژه برنامه‌های رادیو نمایش در عاشورای حسینی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، ۲ ویژه برنامه به مناسبت عاشورای حسینی، از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شوند. برنامه رادیویی تکیه «حسینیه» به تهیه کنندگی و گزارشگری محسن جواهری، نویسندگی فاطمه حاتمی، گویندگی رضا خضرایی و با حضور هیأت امنا و تولیت تکیه نیاوران، ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه به […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، ۲ ویژه برنامه به مناسبت عاشورای حسینی، از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می‌شوند.
برنامه رادیویی تکیه «حسینیه» به تهیه کنندگی و گزارشگری محسن جواهری، نویسندگی فاطمه حاتمی، گویندگی رضا خضرایی و با حضور هیأت امنا و تولیت تکیه نیاوران، ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه به صورت زنده از تکیه نیاوران به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
تکیه نیاوران یکی از شاهدان کهن و تاریخی است که در برنامه حسینیه رادیو نمایش سوگوار امام حسین «ع» و یاران باوفایش است.
همچنین «روضه الشهدا» عنوان برنامه دیگری است که به همین مناسبت از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۶ به روی آنتن رادیو نمایش می رود. در این برنامه سبک های روضه خوانی، مداحی و سینه زنی که در صد سال اخیر تهران قدیم توسط مداحان و واعظان اجرا می شده، شنیده می شود و مائده ماهر تهیه کنندگی، راشین کوشا نویسندگی و محمد شریفی مقدم اجرای این برنامه را بر عهده دارند.