• امروز : پنج شنبه - ۲۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Thursday - 13 June - 2024

ویژگی بهترین دزدگیر خودرو

  • ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵
ویژگی بهترین دزدگیر خودرو

با توجه به قیمت روز افزون خودرو در سال‌های اخیر، آمار سرقت آن نیز به دنبال این افزایش قیمت بالاتر رفته است. متاسفانه خودروهایی که در داخل ایران تولید می‌شوند، دارای نقص‌های شدید ایمنی هستند و سارق برای سرقت آن‌ها کار چندان سختی پیش رو ندارد. همین موضوع سبب شده است تا بسیاری از مالکان خودرو برای افزایش امنیت خودروی خود به سراغ تجهیزات افزایش امنیت خودرو بروند. دزدگیر خودرو یکی از تجهیزات مهم و موثر در افزایش امنیت خودرو است. در بازار، قیمت دزدگیر ماشین و تنوع آن زیاد است، همین موضوع، خرید دزدگیر را به کار سختی تبدیل کرده است. اما سوال اینجاست، بهترین دزدگیر خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟ در هنگام خرید دزدگیر باید به چه نکاتی توجه کرد؟ می‌خواهید پاسخ این سوال‌ها را دریافت کنید؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین دزدگیر خودرو چه ویژگی‌هایی دارد؟

ترس و استرس سرقت خودرو تنها زمانی به پایان می‌رسد که شما بهترین دزدگیر خودرو را بر روی ماشین خود نصب کرده باشید. برای خرید بهترین دزدگیر تصویری شما باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید که در ادامه به برخی از مهمترین آن‌ها اشاره شده است.

نصب آسان از ویژگی‌های بهترین دزدگیر خودرو

مشکلات برقی، یکی از سخت‌ترین و بد قلق‌ترین مشکلاتی است که می‌تواند برای هر خودرویی رخ دهد. این مشکل به حدی وحشتناک است که بسیاری افراد، از ترس این موضوع قید خرید دزدگیر را برای همیشه می‌زنند. دزدگیر خوب دزدگیری است که نصب ساده‌ای دارد، که حتی تازه‌کارترین تکنسین‌های برق خودرو بتوانند بدون مشکل آن را نصب کنند. معمولا دزدگیرهای دارای سوکت فابریک نصب راحتی دارند و برای شما دردسری ایجاد نخواهند کرد.

قابلیت تنظیم شوک سنسور

برای شما هم پیش آمده است که از کنار یک خودرو رد شوید و ناگهان صدای آژیر دزدگیر آن بلند شود؟ این موضوع به دلیل حساسیت بالای شوک سنسور دزدگیر خودرو است. سنسور شوک در بدنه خودرو نصب می‌شود و کوچکترین لمس یا برخوردی که با بدنه خودرو می‌شود را حس می‌کند و آژیر را به صدا در می‌آورد. همه دزدگیرهایی که در بازار وجود دارند به شوک سنسور مجهز هستند، اما بهترین دزدگیر خودرو باید امکان تنظیم شوک سنسور را به مالک خودرو بدهد. تصور کنید که در یک محله شلوغ زندگی می‌کنید که تردد و حساسیت شوک سنسور شما هر دو در بالاترین حد خود قرار دارند. با عبور هر عابر پیاده از کنار ماشین، آژیر خودروی شما به صدا درمی‌آید. این موضوع نه تنها باعث نارضایتی اهالی محل می‌شود، بلکه به باتری خودروی شما آسیب جدی وارد می‌کند.

بلندی صدای آژیر

بلندی صدای آژیر یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین دزدگیر خودرو است. زمانی‌که خطری خودروی شما را تهدید می‌کند، این دزدگیر است که با بلند کردن آژیر، مالک را از موضوع آگاه می‌کند. صدای آژیر باید کاملا رسا و بلند باشد تا در هر شرایطی مالک بتواند صدای آن را بشنود و از وجود خطر آگاه شود. در بسیاری از دزدگیرهای حرفه‌ای و پیشرفته امکان تنظیم میزان بلندی صدای آژیر وجود دارد. این مورد به شما کمک می‌کند تا دزدگیر را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

قابلیت ویبره و هشدار ریموت دزدگیر

ریموت دزدگیرهای نسل جدید فرسنگ‌ها از نسل قبلی خود فاصله گرفته‌اند. ریموت دزدگیرهای جدید دارای قابلیت‌های مختلف مانند زنگ و ویبره هستند. زنگ و ویبره ریموت این دسته از دزدگیرها زمانی که دزدگیر به هر دلیلی تحریک شود، فعال شده و شما را از بروز خطر آگاه می‌کنند. تصور کنید که در طبقه ۱۴‌ام یک مجتمع سکونت دارید و خودروی خود را در گوشه‌ای پارک کرده‌اید. چند درصد احتمال دارد که صدای آژیر خودروی خود را بشنوید؟ تقریبا می‌توان گفت که صفر درصد. اما اگر ریموت دزدگیر دارای ویبره و هشدار باشد به راحتی از موضوع آگاه خواهید شد.

برد بالای ریموت از ویژگی‌های بهترین دزدگیر خودرو

می‌توان ادعا کرد که برد ریموت کنترل رابطه مستقیمی با مدیریت بهتر دزدگیر و راحتی کاربران دارد. تصور کنید که در طبقه پنجم آپارتمان خود در حال استراحت هستید و ناگهان شک به دلتان می‌آید که درب خودرو را قفل کرده‌اید یا خیر. اگر برد ریموت دزدگیر شما کم باشد، شما باید ۵ طبقه را پایین بروید و موضوع را چک کنید. اما اگر خیالتان از برد بالای دزدگیر راحت باشد، در حالی که لم داده‌اید می‌توانید درب خودرو را قفل کنید.

وجود قابلیت شاسی کاپوت

یکی از قابلیت‌های بسیار مهمی که یک دزدگیر خوب باید داشته باشد، قابلیت شاسی کاپوت است. شاسی کاپوت یک قطعه است که بر روی خودرو نصب می‌شود. زمانی ‌که سارق قصد باز کردن کاپوت خودرو را داشته باشد، این قطعه آژیر را فعال و مالک را از موضوع آگاه می‌کند. معمولا دزدگیرهای حرفه‌ای این قطعه را داخل پک خود دارند و نصاب به راحتی آن را بر روی خودرو نصب می‌کند.

رله قطع برق پشت سوئیچ

دزدگیری خوب است که دارای قابلیت قطع برق پشت سوئیچ باشد. عملکرد این رله به این صورت است که زمان به صدا درآمدن آژیر و فعال شدن آن، دزدگیر برق پشت سوئیچ را قطع می‌کند تا سارق نتواند خودرو را روشن کند. این قابلیت به معنای واقعی می‌تواند از سرقت خودروی شما جلوگیری به عمل آورد.

امکانات جانبی کاربردی

دزدگیرها در گذشته بسیار ساده بودند و تنها هنر آن‌ها به صدا درآوردن آژیر در صورت بروز تهدید برای خودرو بود. اما دزدگیرهای نسل جدید امکانات بسیار زیادی دارند و راحتی را به کاربران هدیه می‌دهند. از جمله مهمترین امکانات جانبی و به درد بخور دزدگیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. بسیاری از دزدگیرهای خودرو دارای اپلیکیشن هستند. این اپلیکیشن به شما امکانات جالبی مانند باز و بسته کردن درب‌های خودرو و .. را می‌دهد.
  2. یکی از قابلیت‌های جذابی که بهترین دزدگیر خودرو باید داشته باشد، قابلیت PKE است. در صورتیکه دزدگیر شما دارای این قابلیت باشد، زمان نزدیک شدن به خودرو درب‌ها به ‌طور اتوماتیک برای شما باز و زمان دور شدن از آن درب‌ها بسته خواهند شد.
  3. قابلیت‌هایی مانند صندوق پران، قفل کودک، ارسال هشدار باز بودن درب و پنجره، نصب سوئیچ به ریموت و .. نیز از جمله مهمترین امکاناتی هستند که بهترین دزدگیر خودرو دارد.

قیمت دزدگیر خودرو

قیمت را می‌توان به عنوان مهمترین و اصلی‌ترین نکته در هنگام خرید هر محصول دانست. ممکن است یک دزدگیر تمامی مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد را داشته باشد، اما قیمت آن به حدی زیاد باشد که تنها افراد خاص قادر به خرید آن باشند. برندهای بسیار زیادی در زمینه تولید دزدگیر خودرو مشغول فعالیت هستند، برخی از این برندها، محصولات باکیفیتی تولید و با قیمت بسیار مناسب هم به بازار عرضه می‌کنند. برندهایی مانند استیلاک، چیتا، استیل میت و .. در زمره این شرکت‌ها قرار می‌گیرند.

برند تولید کننده و خدمات پس از فروش

این برندهای معتبر و نام آشنا هستند که می‌توانند بهترین دزدگیرهای خودرو را تولید و به بازار عرضه کنند. هرگز یک برند غیراستاندارد و بی‌هویت نمی‌تواند یک محصول کاربردی و فوق‌العاده ارزشمند را به بازار عرضه کند. برندهای معتبر علاوه بر تولید محصولات باکیفیت خدمات پس از فروش خوبی نیز ارائه می‌دهند و خیال شما را برای استفاده از دزدگیر راحت می‌کنند.

سخن پایانی

در این مقاله به‌ طور کامل در خصوص ویژگی‌های بهترین دزدگیر خودرو صحبت کردیم. اگر می‌خواهید یک خرید موفق داشته باشید، بهتر است از قبل نیازهای خود را از دزدگیر مشخص کنید و سپس به دنبال دزدگیری بروید که تمامی نیازهای شما را برطرف کند. بهترین، در واقع یک صفت است و بهترین دزدگیر ماشین، دزدگیری است که تمامی نیازهای شما را برطرف کند. امیدواریم که با نکاتی که در این مقاله از اینصب به آن‌ها اشاره شد، بتوانید یک دزدگیر ایده‌آل و همه فن حریف برای خودروی خود خریداری کنید.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=210068

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.