«پاتوسی» رسما از فولاد خوزستان جدا شد
«پاتوسی» رسما از فولاد خوزستان جدا شد

به گزارش خبرنگار مهر، آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی که در دو فصل گذشته بازیکن تیم فولاد خوزستان بود، امروز با انتشار پیامی از این تیم خداحافظی کرد. پاتوسی ابتدا با تیم استقلال تهران به فوتبال ایران معرفی شد و سپس به باشگاه بنی یاس امارات رفت. او در ادامه ابتدا به صورت قرضی و سپس […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی که در دو فصل گذشته بازیکن تیم فولاد خوزستان بود، امروز با انتشار پیامی از این تیم خداحافظی کرد.

پاتوسی ابتدا با تیم استقلال تهران به فوتبال ایران معرفی شد و سپس به باشگاه بنی یاس امارات رفت. او در ادامه ابتدا به صورت قرضی و سپس با انتقال دائمی راهی فولاد خوزستان شد.

این هافبک در ماه‌های اخیر نسبت به مشکلاتی که نسبت به حضور خانواده اش در ایران داشت، ناراحت بود و به نظر می‌رسد دلیل جدایی اش از فولاد همین موضوع باشد. البته گمانه زنی‌هایی هم درباره مذاکره سایر تیم‌های ایرانی با پاتوسی شده است و باید دید این هافبک اهل آفریقای جنوبی چه تصمیمی می‌گیرد.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد هم امروز بدون نام بردن از پاتوسی، گفته بود که بازیکن خارجی این تیم «غیبش» زده است و به همین دلیل جواد نکونام اقدام به جذب اشکان دژاگه کرده است.

منبع