پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور
پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور

پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور قطعات ساندرو را به صورت رنگی اماده موجود دارد.

پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور:

بعد از مدت های روش های سنتی تعمیر و رنگ خودرو و معطلی زیاد و کیفیت پایین رنگ های گاراژی ، پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش کشور ، ابداع کننده فروش قطعات بدنه رنگ کوره ای و رنگ فابریک با کد رنگ و ضمانت های لازم ، افتخار بیش از 15 سال ارائه خدمات رنگی از سال 86 را به سراسر ایران دارد.

مجموعه پارس قطعه اولین و تنها تولید کننده قطعات بدنه رنگ کوره ای در کشور مبتکر فروش آنلاین قطعات از سال 95 میباشد. مشتریان و مردم عزیز میتوانند بدون معطلی در تعمیرگاه ها و فقط با ذکر کد رنگ و قطعات مورد نیاز قطعه خود را تهیه نمایند و از سرعت و کیفیت بالای قطعات بهره مند شوند.

به عنوان مثال رنو ساندرو خودرویی است که در سال ۱۳۹۴ توسط خودروسازی پارس و بعد از توافقات صورت گرفته با کمپانی فرانسوی رنو تولید و به بازار ایران عرضه شد. رنو ساندرو از جمله خودروهایی است که به دلیل قیمت مناسب، مورد توجه قشر وسیعی از جمعیت ایران قرار گرفت و به سرعت به یکی از پرفروش ترین خودرو های خارجی تبدیل شد. یکی از بزرگترین مشکلات خودرو های خارجی در ایران، کمیاب بودن قطعات بدنه این خودرو هاست. اگر شما نیز چنین مشکلی دارید و در تهیه قطعات بدنه ساندرو به مشکل خورده اید، برای تهیه قطعاتی مانند کاپوت جلو ساندرو یا گلگیر جلو ساندرو در ادامه با ما همراه باشید.

خرید درب عقب ساندرو

خودروی رنو ساندرو از لحاظ کیفیت بدنه، خودروی با دوامی به شمار می رود اما رنو ساندرو نیز در مواقعی مثل داشتن تصادفات شدید، ممکن است نیاز به تعویض قطعات بدنه مثل درب عقب و جلو داشته باشد. به دلیل خارجی بودن رنو ساندرو، تهیه درب عقب ساندرو به آسانی خودرو های دیگر نیست و نمی توان در بازار، به راحتی درب عقب ساندرو را خریداری کرد. همین باعث شده است که برخی از افراد قیمت های بالایی را برای این محصول اعلام کنند. قیمت هایی که صرفه و توجیه اقتصادی ندارند. خوشبختانه درب عقب ساندرو در فروشگاه آنلاین پارس قطعه به صورت رنگ شده و فابریک ارائه می شود و شما می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به سفارش این محصول کرده و سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

انواع مختلف درب عقب ساندرو

همانطور که پیش تر نیز گفته شد، در فروشگاه آنلاین پارس قطعه، درب عقب ساندرو به دو صورت ارائه می شود. درب عقب ساندرو فابریک، همانطور که از نام آن می توان حدس زد، به صورت فابریک بوده و از بدنه و اتاق اصلی خودرو ساندرو جدا شده است. درب عقب کوره ای ساندرو با تامین قطعات خام از ایساکو و رنگ آمیزی حرفه ای، با حفظ تمامی استاندارد ها توسط پارس قطعه صورت می گیرد. درب عقب رنگ شده ساندرو در پارس قطعه با ۱۸ ماه ضمانت ارائه می شود.

عقب ساندرو 300x300 1 - پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور

خرید درب جلو ساندرو

در مواقعی مثل تصادفات رانندگی یا استفاده نامناسب از خودرو، ممکن است بدنه خودرو و رنگ آن دچار مشکلات متعددی شود. متداول ترین مشکلی که ممکن است برای بدنه خودرو اتفاق بیفتد، تغییر شکل دادن در اثر تصادف است. در تصادفات سبک تغییر شکل بدنه خودرو، به وسیله صافکاری و نقاشی تا حدود زیادی قابل حل است اما در برخی از موارد امکان حل این مشکل با صافکاری و نقاشی وجود ندارد و لازم است که درب جلو ساندرو یا دیگر قطعات آن به طور کلی تعویض شوند تا خودرو بتواند ظاهر خود را حفظ کند. در چنین شرایطی انتخاب های مختلفی برای خرید درب جلو ساندرو در اختیار مصرف کنندگان وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

جلو ساندرو 1 300x300 1 - پارس قطعه اولین و تنها برند رنگی فروش بدنه خودرو در کشور

انواع مختلف درب جلو ساندرو

در فروشگاه آنلاین پارس قطعه، درب جلو ساندرو به دو صورت ارائه می شود. شما می توانید درب جلو ساندرو را در دو نوع درب جلو ساندرو فابریک و درب جلو ساندرو رنگ شده سفارش دهید. درب جلو ساندرو فابریک، از بدنه اصلی خودرو جدا شده است و همان محصولی است که در کارخانه اصلی تولید شده و درب جلو ساندرو رنگ شده، محصولی است که در کوره های استاندارد پارس قطعه با کیفیت بالا رنگ آمیزی می شود. لازم به ذکر است که درب جلو ساندرو رنگ شده، هیچ گونه بتونه کاری ندارد و این موضوع توسط کارشناس قابل تایید است.