پاسخ منفی مهاجم ایران به غول فوتبال اوکراین
پاسخ منفی مهاجم ایران به غول فوتبال اوکراین

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب زاهدی مهاجم ایران در تیم فوتبال زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کرد. بعد از حمله نظامی روسیه به اوکراین، لیگ فوتبال اوکراین تعطیل و قرارداد بازیکنان شاغل در این کشور از سوی فیفا تعلیق شد. زاهدی با همین مجوز فیفا اواخر فصل گذشته راهی تیم آکادمی پوشکاش مجارستان شد و کارش […]

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب زاهدی مهاجم ایران در تیم فوتبال زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کرد. بعد از حمله نظامی روسیه به اوکراین، لیگ فوتبال اوکراین تعطیل و قرارداد بازیکنان شاغل در این کشور از سوی فیفا تعلیق شد.

زاهدی با همین مجوز فیفا اواخر فصل گذشته راهی تیم آکادمی پوشکاش مجارستان شد و کارش را در این تیم دنبال کرد.

با توجه به شرایط حاکم بر اوکراین، مهاجم ایران تصمیم گرفت قراردادش را یک فصل دیگر با تیم آکادمی پوشکاش تمدید کند و لقب گران‌ترین نقل و انتقال تاریخ این باشگاه مجارستانی را با ۸۰۰ هزار یورو به نام خود بزند.

این در حالی است که «ایگور تسیگانیک» خبرنگار اوکراینی مدعی شد زاهدی پیشنهادی از تیم شاختار دونتسک اوکراین داشته اما به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.

در واقع با وجود تصمیم اوکراین برای شروع مجدد لیگ فوتبال این کشور، زاهدی ترجیح داده است در مجارستان به فوتبالش ادامه بدهد و قید اوکراین را بزند؛ حتی در شرایطی که شاختار یکی از غول‌های فوتبال اوکراین است و فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد.

منبع