پایان تلاش آزادکاران ایران با کسب یک مدال نقره/ احسان پور حذف شد
پایان تلاش آزادکاران ایران با کسب یک مدال نقره/ احسان پور حذف شد

به گزارش مهر، مسابقات کشتی آزاد جام متئو پلیکونه ایتالیا روزها ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در شهر رُم ایتالیا برگزار شد که تیم منتخب کشتی آزاد ایران با ۲ کشتی‌گیر در این رقابت‌ها حضور یافت. بر این اساس علیرضا کریمی در وزن ۹۷ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و بهنام احسان پور هم در وزن […]

به گزارش مهر، مسابقات کشتی آزاد جام متئو پلیکونه ایتالیا روزها ۱۶ و ۱۷ اسفندماه در شهر رُم ایتالیا برگزار شد که تیم منتخب کشتی آزاد ایران با ۲ کشتی‌گیر در این رقابت‌ها حضور یافت. بر این اساس علیرضا کریمی در وزن ۹۷ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و بهنام احسان پور هم در وزن ۶۵ کیلوگرم نیز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم بهنام احسان پور در دور اول با نتیجه ۸ بر ۹ مقابل روهیت از هند مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از مغولستان، احسان پور از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم علیرضا کریمی در دور اول با نتیجه ۶ بر ۳ هایدن زیلمر از آمریکا را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر ابراهیم جیتفجی از ترکیه را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. کریمی در این دیدار به مقابل کولین مور دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال جهان از آمریکا با نتیجه ۳ بر ۳ مغلوب و صاحب مدال نقره شد.