پایان کار نمایندگان کامپوند ایران در کشورهای اسلامی با کسب ۴ مدال
پایان کار نمایندگان کامپوند ایران در کشورهای اسلامی با کسب ۴ مدال

به گزارش ایسنا، در آخرین روز از رقابتهای تیروکمان کشورهای اسلامی که در قونیه ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران ایران در کامپوند انفرادی موفق به کسب دو مدال طلا و نقره شدند. گیسا بایبوردی در فینال مسابقات تیروکمان بازیهای کشورهای اسلامی با برتری برابر کماندار ترکیه به مدال طلا دست یافت. بایبوردی در این […]

به گزارش ایسنا، در آخرین روز از رقابتهای تیروکمان کشورهای اسلامی که در قونیه ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران ایران در کامپوند انفرادی موفق به کسب دو مدال طلا و نقره شدند.
گیسا بایبوردی در فینال مسابقات تیروکمان بازیهای کشورهای اسلامی با برتری برابر کماندار ترکیه به مدال طلا دست یافت. بایبوردی در این دیدار با نتیجه۱۴۶ بر ۱۴۲ حریف ترکیه ای خود را شکست داد. وی در مسابقات میکس نیز روز گذشته به همراه امیر کاظم پور به مدال نقره دست یافته بود.
همچنین محمدصالح پالیزبان دیگر نماینده ایران امروز پنجشنبه ۲۷ مرداد در آخرین روز از رقابتهای تیروکمان و در فینال کامپوند انفرادی مردان به مصاف نماینده مالزی رفت و با نتیجه ۱۴۸ بر ۱۳۷ شکست خورد و به مدال نقره رسید.
به این ترتیب پرونده رقابتهای تیروکمان بازیهای کشورهای اسلامی امروز پنجشنبه ۲۷ مرداد با کسب ۲ مدال طلا و نقره در بخش کامپوند انفرادی، یک مدال برنز کامپوند تیمی و مدال نقره میکس تیم کامپوند به پایان رسید، تیم ریکرو نیز در این دوره از بازیهای کشورهای اسلامی از کسب مدال بازماند.
انتهای پیام