پرداخت۲۵۰ میلیارد تومان سرانه مدارس
پرداخت۲۵۰ میلیارد تومان سرانه مدارس

به گزارش ایسنا، سعید عسکری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۹۴ میلیارد تومان سرانه به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها جهت توزیع بین مدارس ابلاغ ‌شده است که مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان آن هم­زمان با سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای، آموزش‌وپرورش کشور پرداخت ‌شده است. وی افزود: تاکنون۱۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات […]

به گزارش ایسنا، سعید عسکری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۹۴ میلیارد تومان سرانه به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها جهت توزیع بین مدارس ابلاغ ‌شده است که مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان آن هم­زمان با سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای، آموزش‌وپرورش کشور پرداخت ‌شده است.
وی افزود: تاکنون۱۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات طرح جامع حمایت و ارتقاء پوشش تحصیلی مناطق محروم (تغذیه مدارس شبانه ­روزی و ایاب و ذهاب مدارس روستا مرکزی) به ادارات کل پرداخت و مقررشده در هفته جاری نیز۵۰ میلیارد تومان دیگر ابلاغ اعتبار شود.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع تصریح کرد: با هماهنگی­های صورت گرفته با معاونت­های پرورشی و فرهنگی و تربیت‌بدنی و سلامت، مبلغ۱۵۰ میلیارد تومان سرانه پرورشی و تربیت‌بدنی از محل تخصیص­‌های دریافتی به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ  می‌شود.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، عسکری گفت: با توجه به حضوری بودن مدارس در سال تحصیلی۱۴۰۲- ۱۴۰۱و لزوم افزایش ارتقاء سطح بهداشتی مدارس، علاوه بر هماهنگی­‌های لازم با سازمان برنامه‌وبودجه کشور جهت دریافت اعتبارات سرانه­ای (آموزشی و پرورشی و تربیت‌بدنی) مقررشده است، مبلغ ۱۸۰ میلیارد تومان سرانه بهداشتی از محل مصوبه ستاد کرونا دریافت و به ادارات کل آموزش‌وپرورش پرداخت شود.
انتهای پیام