پرسپولیس در اندیشه ۳۷ و ۷۷
پرسپولیس در اندیشه ۳۷ و ۷۷

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه و در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران، میزبان نفت مسجد سلیمان است. سرخپوشان پایتخت آخرین بازی خود در سال ۱۳۹۹ را در حالی میزبان هستند که شیوع جهانی بیماری کرونا مانع از حضور تماشاگران در این سال شد. پرسپولیس که پوکر […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه و در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران، میزبان نفت مسجد سلیمان است.

سرخپوشان پایتخت آخرین بازی خود در سال ۱۳۹۹ را در حالی میزبان هستند که شیوع جهانی بیماری کرونا مانع از حضور تماشاگران در این سال شد.

پرسپولیس که پوکر قهرمانی خود در رقابت‌های لیگ برتر را در سال ۹۹ رقم زد، دنبال ادامه این مسیر در بیستمین دوره این رقابتها است.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای اینکه تیمش فارغ از نتیجه سایر بازی‌ها با قهرمانی بتواند سال ۹۹ را پشت سر بگذارد، چاره‌ای جز کسب سه امتیاز مقابل مسجد سلیمانی‌ها ندارد.

پرسپولیس که تاکنون ۳۴ امتیاز در لیگ برتر سال جاری کسب کرده است برای رسیدن به امتیاز ۳۷ در آخرین بازی سال، مصدوم و محروم ندارد.

این تیم که در سال جاری نتایج قابل قبولی را کسب کرده، دنبال امتیاز هفتاد و هفتم در طول یک سال هجری شمسی است. دیداری که می‌تواند سرخ‌ها را به آرامش در تعطیلات نوروزی برده و این تیم را همچنان در مسیر قهرمانی نگه دارد.