• امروز : سه شنبه - ۵ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 25 June - 2024

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر کنکور ۱۴۰۰، کل کنکور تنها در ۱۰۰ روز

  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در جواب این سوالات شما باید بگوییم که پروژۀ ۶۰۴۰ حرف آخر یک پروژۀ بسیار موفق آموزشی، در زمینۀ آموزش کنکور به داوطلبان این آزمون است. این پروژه توسط مؤسسه حرف آخر ابداع شده و تا کنون توانسته است رضایت تعداد زیادی از مخاطبان خود را جلب کند.

مؤسسه حرف آخر به طور کلی در زمینۀ تهیه و تولید ویدئوهای آموزشی برای داوطلبان کنکور فعالیت می‌کند. این مؤسسه به خوبی توانسته است تا با سایر مؤسسه‌های آموزشی کنکور رقابت کند و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی تبدیل به یک برند آموزشی بسیار معتبر، همراه با مخاطبان زیاد شود.

دلایل برتری مؤسسه حرف آخر

یکی از دلایل موفقیت و برتری مؤسسه حرف آخر نسبت به سایر مؤسسه‌های آموزشی کنکور، محتوای پکیج‌هایی است که مؤسسه حرف آخر ارائه می‌دهد. پکیج‌هایی که توسط حرف آخر منتشر می‌شود، از نظر محتوای آموزشی و روش تدریس، بسیار متفاوت با سایر آموزشگاه‌ها و مؤسسات آموزش کنکور هستند.

اساتید حرف آخر از روش تدریس متفاوت و مدرن‌تری برای آموزش مباحث مختلف استفاده می‌کنند. همین امر موجب شده تا سبک تدریس اساتید حرف آخر نسبت به سایر رقبا، بسیار متفاوت‌تر و بهتر باشد. اساتید حرف آخر مباحث آموزشی را با استفاده از روش‌های مدرن مانند تصویر سازی و دیگر روش‌های مدرن، برای داوطلبان تدریس می‌کنند.

پکیج‌های آموزشی اختصاصی برای هر رشته

حرف آخر برای داوطلبان هر ۳ رشتۀ (تجربی، ریاضی و انسانی) پکیج‌های آموزشی اختصاصی و متفاوتی را در نظر گرفته است. بدین ترتیب، فرقی ندارد که شما در کدام رشته تحصیل می‌کنید. شما به راحتی می‌توانید با توجه به رشتۀ تحصیلی خود از پکیج‌های آموزشی که توسط حرف آخر ارائه می‌شود استفاده کنید.

همان طور که گفته شد روش تدریس اساتید حرف آخر متفاوت با سایر مؤسسات آموزشی است. اساتید حرف آخر روش‌های مدرن را جایگزین روش‌های سنتی کرده‌اند. استفاده از روش‌های مدرن تدریس، در سراسر جهان رایج است.

بنا بر این مؤسسه حرف آخر، با استفاده از روش‌های نوینی که برای تدریس مباجث کنکور در نظر گرفته است (مانند استفاده از روش تصویر سازی، استفاده از الگوها و سایر روش‌ها) در آینده‌ای نزدیک، می‌تواند تحولی عظیم در عرصۀ تدریس مباحث آموزشی ایجاد کند.

تفاوت روش‌های نوین آموزشی با روش‌های سنتی

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که روش‌های نوین چه تفاوتی با روش‌های سنتی دارند؟ برای ارائۀ یک پاسخ کامل برای این سوال، یک مطلب جداگانه نیاز است.

به همین دلیل به طور خلاصه می‌توان به برخی از تفاوت‌ها اشاره کرد. به طور مثال در روش‌های سنتی، هر یک از اساتید تعدادی فرمول و راهکارهای کلیدی را به داوطلبان آموزش می‌دانند که توسط هر یک از این راهکارهای کلیدی، داوطلب می‌توانست به یک نوع سوال پاسخ بدهد.

اما در روش‌های نوین و امروزی، اساتید روش‌ها و الگوهایی را به داوطلبان آموزش می‌دهند که دانش آموز به کمک آن‌ها بتواند به چند نوع سوال مختلف پاسخ بدهد. اینکه شما بخواهید برای حل هر نوع مسئله از یک راه حل یا روش جداگانه استفاده کنید کمی سخت دشوار خواهد بود.

شما در آزمون کنکور تنها ۴ ساعت فرصت دارید. آیا در این مدت زمان کوتاه می‌توانید تمام روش‌ها را به یاد بیاورید؟ علاوه بر آن حفظ کردن ۱۰۰ ها روش برای حل مسائل مختلف، امری گیج کننده و بسیار وقت گیر است. اساتید مؤسسه آموزشی حرف آخر با استفاده از روش‌های نوین، این مشکل را برای داوطلبان بر طرف کرده‌اند.

اساتید ما به شما روش‌ها و الگوهایی را آموزش می‌دهند که به وسیلۀ آن‌ها می‌توانید به چند نوع سوال مختلف، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ بدهید.

شاید فکر کنید که این سخنان ما تنها ادعا هستند. برای اینکه مطالب ما به شما اثبات شود کافی است که بدانید در اخبار سراسری ایران، از این اقدام مؤسسه حرف آخر که شروع به استفاده از روش‌های نوین آموزشی کرده بود، تشکر و قدرانی شد.

ویژگی‌های پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

تا کنون با تفاوت‌های اصلی مؤسسه حرف آخر با سایر مؤسسات آمزش کنکور آشنا شدیم. در این بخش پروژۀ ۶۰۴۰ را به طور کامل برای شما شرح می‌دهیم. حرف آخر پروژۀ ۶۰۴۰ را به نحوی در نظر گرفته است که شما بتوانید با استفاده از پکیج‌های پروژه ۶۰۴۰، در مدت زمان ۱۰۰ تمامی مطالب کنکور را فرا بگیرید.

علاوه بر آن، در این پکیج‌ها ۲۰ آزمون که از وی کنکور شبیه سازی شده‌اند نیز وجود دارد وجود دارد. شما می‌توانید این ۲۰ آزمون را در خانۀ خود انجام بدهید. این آزمون‌ها به شما می‌کنند تا شما بتوانید سطح علمی خود را برای شرکت در کنکور محک بزنید.

این پروژه برای داوطلبان نظام قدیم و داوطلبان نظام جدید، برنامه‌های متفاوتی را در نظر گرفته است. ۰ تا ۱۰۰ پروژۀ ۶۰۴۰ برای داوطلبان نظام جدید برای مدت زمان ۳۶۰ ساعت در نظر گرفته شده است.

این مدت زمان برای داوطلبان نظام قدیم، ۳۰۰ ساعت است. هر دوی این برنامه‌ها به گونه‌ای برنامه ریزی شده‌اند که در یک دورۀ ۶۰ روزه تدریس شده و به پایان برسند. این تعداد روز مشخص می‌کند که برای همراه شدن با برنامۀ در نظر گرفته شده برای داوطلبان، دانش آموزان باید روزانه، ۵ الی ۶ ساعت مطالعه داشته باشند.

آزمون‌های پکیج ۶۰۴۰ مؤسسه حرف آخر

۲۰ آزمونی که در این پکیج‌ها در نظر گرفته شده است، در مدت زمان ۴۰ روز انجام می‌شوند. تمامی این برنامه ریزی‌ها چه از لحاظ زمان بندی و چه از لحاظ محتوای آموزشی گردآوری شده در پکیج‌ها، با استفاده از تجربه و مهارت اساتید برتر و همچنین مشاورین برتر کنکور در کشور، در نظر گرفته شده‌اند.

توجه داشته باشید که امروزه آموزشگاه‌های کنکور زیادی وجود دارند که به بهانه‌های مختلف، هزینه‌های هنگفتی را از داوطلبان دریافت می‌کنند. هزینۀ استفاده از پکیج‌های آموزشی حرف آخر بسیار پایین‌تر از هزینۀ شرکت در کلاس‌های آموزشگاه‌های مختلف کنکور است.

و البته با توجه به شیوۀ تدریس نوینی که موسسه حرف آخر در ارائۀ پکیج‌های خود در نظر گرفته است، نتیجۀ استفاده از این پکیج‌ها بسیار بهتر از شرکت در کلاس‌های حضوری است.

شما با تهیۀ هر یک از پکیج‌های حرف آخر، در صورت لزوم می‌توانید چندین بار به مطالعه هر یک از مباحث دلخواه خود یا مباحثی که در آن‌ها به مشکل خورده‌اید بپردازید. در صورتی که این امکان برای داوطلبانی که در کلاس‌های حضوری شرکت می‌کنند وجود نخواهد داشت.

۲۰ درصد پروژه ۶۰۴۰ را به صورت رایگان دریافت کنید

موسسه آموزشی حرف آخر به جهت اطمینان خاطر دانش آموزان عزیز ۲۰ درصد از پکیج پروژه ۶۰۴۰ را به صورت کاملاً رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. برای دریافت این پکیج رایگان می‌توانید عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۰۱۶۴۰۳۵ پیامک کنید و یا با شماره ۰۹۱۲۹۵۷۳۸۳۳ تماس حاصل فرمایید.

وبسایت مرکزی حرف آخر : https://harfehakhar.co

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=962

برچسب ها

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.