پهپادهای یمنی قادر هستند مواضع صهیونیست‌ها را هدف قرار دهند
پهپادهای یمنی قادر هستند مواضع صهیونیست‌ها را هدف قرار دهند

به گزارش مهر، «ابراهیم محمد الوریث» فعال یمنی با انتشار یک پست توئیتری به نمایشگاه دستاوردهای نظامی نیروهای مقاومت یمن که به تازگی برگزار شده است اشاره کرد. وی در این پست توئیتری نوشت: ویژگی پهپادهای جدیدی که به دست متخصصان یمنی ساخته شده و در این نمایشگاه از آنها پرده برداری شد چیست؟ الوریث […]

به گزارش مهر، «ابراهیم محمد الوریث» فعال یمنی با انتشار یک پست توئیتری به نمایشگاه دستاوردهای نظامی نیروهای مقاومت یمن که به تازگی برگزار شده است اشاره کرد.

وی در این پست توئیتری نوشت: ویژگی پهپادهای جدیدی که به دست متخصصان یمنی ساخته شده و در این نمایشگاه از آنها پرده برداری شد چیست؟

الوریث ادامه داد: بُرد طولانی‌تر که حتی می‌تواند مواضع صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی را هدف قرار دهد، قابلیت حمل حجم بیشتری از مواد منفجره.

وی هم چنین نوشت: برای نخستین بار پهپادهای یمنی قادر به حمل موشک‌های هدایت پذیر هستند.

نمایشگاه صنایع نظامی و تولیدات جدید بومی یمن روز پنجشنبه در مراسمی همزمان با سالگرد شهادت سید حسن بدرالدین الحوثی از فرماندهان انصارالله با حضور مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی و شماری از مقام‌های نظامی و سیاسی این کشور در صنعاء رونمایی شد. نمایشگاهی که می‌توان در آن توان و قدرت نظامی ارتش و انصارالله یمن را در کنار مقاومت مردمی آن در ۶ سال مقاومت و ایستادگی دید.

در این نمایشگاه از انواع سلاح‌های جدید ساخت نیروهای یمنی از جمله موشک‌های بالستیک، پهپاد، ضد زره، توپ‌های جنگی و اسلحه سبک و سنگین رونمایی به عمل آمد.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن در آئین رونمایی از این سلاح‌های جدید با تبریک به نیروهای مسلح و مردمی این کشور گفت که این دستاوردها در حوزه راهبردی یک پیروزی برای مردم یمن است.

مهدی المشاط افزود که از این دستاوردهای نظامی برای مقابله با دشمن استفاده خواهد شد.

وی با اعلام اینکه تمام سلاح‌ها و تجهیزات نظامی که در این نمایشگاه در معرض دید قرار گرفته برای نخستین بار است که رونمایی می‌شود، تاکید کرد که همه این سلاح‌ها و امکانات به دست توانمند متخصصان یمنی تولید شده است.

3717432 - پهپادهای یمنی قادر هستند مواضع صهیونیست‌ها را هدف قرار دهند