پوستر «نوشابه مشکی» منتشر شد/ قصه هم‌رزم شهید مهدی باکری
پوستر «نوشابه مشکی» منتشر شد/ قصه هم‌رزم شهید مهدی باکری

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی محمد پایدار، تولید شده در باشگاه فیلم سوره برای نخستین بار در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌کوتاه تهران پخش می‌شود. همزمان با حضور «نوشابه مشکی» در جشنواره فیلم‌کوتاه تهران، پوستر و تیزر رسمی این […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» به تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و کارگردانی محمد پایدار، تولید شده در باشگاه فیلم سوره برای نخستین بار در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌کوتاه تهران پخش می‌شود.
همزمان با حضور «نوشابه مشکی» در جشنواره فیلم‌کوتاه تهران، پوستر و تیزر رسمی این اثر منتشر شد.
«نوشابه مشکی» اثری در ژانر دفاع مقدس است که داستانی از روزهای پایانی زندگی یکی از هم‌رزمان شهید مهدی باکری را روایت می‌کند. در خلاصه داستان «نوشابه مشکی» آمده است: «خدایا مرا پاکیزه بپذیر!»
فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» محصول مرکز تولیدات کوتاه سازمان سینمایی سوره در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌کوتاه تهران به ترتیب در سانس‌های چهارشنبه ۲۷ مهر ساعت ۱۹ سالن ۱۰، پنجشنبه ۲۸ مهر ساعت ۱۶:۴۵ سالن ۹، شنبه ۳۰ مهر ساعت ۲۰:۴۵ سالن ٩ و یکشنبه ۱ آبان ساعت ۱۴:۳۰ سالن ۱۰ در پردیس سینمایی ملت محل برگزاری جشنواره به نمایش درخواهد آمد.
طراحی پوستر این فیلم را محمد مهرجو برعهده داشته است.