• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

پولادگر: توهین کردی! متاسفم/ دبیر: بچه‌ای که این‌طور حرف می‌زنی؟

  • ۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴
پولادگر: توهین کردی! متاسفم/ دبیر: بچه‌ای که این‌طور حرف می‌زنی؟

به گزارش ایسنا، در جریان مجمع جنجالی فدراسیون کشتی، شکرشکن مشاور حسابرسی وزارت ورزش در امور مجامع در واکنش به ارائه گزارش حسابرس فدراسیون کشتی گفت: زمانی که افشای کافی در گزارشات مالی صورت نمی‌گیرد باید به عنوان حسابرس این کار را با دقت انجام دهید.

دبیر گفت: آقای شکر شکن وقتی حرف میزنی برادر من اجازه بده حسابرس من هم حرف بزند. آقای پولادگر مگر نمی‌گویید حرف‌تان درست است، خب قانون مستند شما کجاست؟ اینجوری صحبت نکن قانونی صحبت کن. الان حسابرس من بر اساس قانون می‌گوید اما تو باز حرف خودت را می زنی. شما عضو جامعه حسابرسان هستی؟ ببینم مدرک شما را؟ برادر من ۱۱ سال حسابرسی کار کردم شما هر بندی می‌گویید باید قانونی و بر اساس بند حرف بزنید نه اینکه روی هوا حرف بزنی. تا صبح هم حرف بزنی من اجازه نمی‌دهم حرفت را بزنی.

شکرشکن در ادامه گفت: تعداد امضاها ۱۰ تاست درحالی که ۱۱ عضو هیات رییسه دارید. هر کدام از اعضا امضا نکرده باشند، سند درست نیست.

دبیر گفت: آقای شکر شکن ما صحبت از بودجه میلیاردی داریم اما شما بر سر دو امضا حرف میزنی. بگو دنبال چه هستی.

دبیر خطاب به او گفت: این بندها را که می‌گویی آیا مستند آن را داری. با کلمات بازی نکن برادر من. شما یک سری ایراد گرفتی که من می گویم اشتباه است. من جواب اضافه نمی‌خواهم. شما بندهای قانونی این ایرادها را که می‌گیری نشان بده. مستند حرف بزن مخلصت هم هستم نه اینکه روی هوا حرف بزنید. سرچ کن قانون را نشان بده. بخدا اگر قانون را بلد باشی. جالب است بدانید اصلا در بندهای حسابرسی هیچ وقت اعضای هیات رییسه نباید امضا کنند اما من گفتم عیب ندارد امضا کنند. از ۱۱ امضای هیات رییسه ۱۰ نفر امضا کردند شما به این ایراد گرفته‌ای. اجازه بده من توجیهت کنم. من نمی‌دانم از کجا به اینجا آمده‌ای. به جای اینکه بارک الله به عملکرد و رشد ما بگویی در عوض می‌گویی یک امضا کم است. یک حرفی بزن به مجمع که نخندند. چرا قانونت را نشان نمی‌دهی. گیر الکی نده و بشین.

پولادگر رییس مجمع نیز هیچ واکنشی به جدال دبیر و حسابرس وزارت ورزش نداشت.

دبیر خواستار رای مجمع شد و وقتی به کیکاووس سعیدی گفت شما رای نمی‌دهی گفت رییس مجمع آقای پولادگر است.

دبیر به پولادگر گفت شما رای نمی‌دهی؟

پولادگر در پاسخ گفت: شما توهین کردی و هر وقت دلتان می‌خواهد حرف می‌زنید. من واقعا متاسفم.

دبیر گفت: مگر شما بچه‌ای که این‌طور حرف می‌زنید؟

دبیر همچنین در حین ارائه گزارش حسابرس فدراسیون کشتی گفت: چون آقای پولادگر گفت آقا کیکاووس سعیدی خوب است، ۶ میلیارد کشتی را کمیته ۲ میلیارد روی آن گذاشت و ۸ میلیارد کرد. یک ۸ میلیارد هم کمکی بود که از یارانه ها گرفتیم اما چون مستقیم نمی توانستند به ما بدهند به حساب کمیته المپیک ریختند و به ما دادند.

وی افزود: همچنین ۲۷ میلیارد مازاد از بودجه وزارت ورزش گرفتیم که ۲۰ تای آن را آقای نوبخت داد و چون مستقیم نمی توانستند بدهند به حساب وزارت ورزش ریختند که ما مردیم تا گرفتیم. باقی آن برای سری دوم گفتیم چون کمیته المپیک قابل اعتمادتر است به حساب کمیته بریزید تا زودتر بگیریم.

انتهای پیام

منبع

لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=164782

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.