پیام ژاوی بعد از رسیدن مسی به رکورد او در بارسلونا
پیام ژاوی بعد از رسیدن مسی به رکورد او در بارسلونا

به گزارش تسنیم، ژاوی هرناندس سرمربی تیم فوتبال السد به لیونل مسی کاپیتان بارسلونا بابت رسیدن به رکورد بیشترین تعداد بازی برای پیراهن تیم فوتبال بارسلونا تبریک گفت. مسی شب گذشته (دوشنبه) با حضور در ترکیب اصلی بارسلونا مقابل اوئسکا، ضمن به ثمر رساندن دو گل که منجر به پیروزی 4 بر یک تیمش شد، […]

به گزارش تسنیم، ژاوی هرناندس سرمربی تیم فوتبال السد به لیونل مسی کاپیتان بارسلونا بابت رسیدن به رکورد بیشترین تعداد بازی برای پیراهن تیم فوتبال بارسلونا تبریک گفت.

مسی شب گذشته (دوشنبه) با حضور در ترکیب اصلی بارسلونا مقابل اوئسکا، ضمن به ثمر رساندن دو گل که منجر به پیروزی 4 بر یک تیمش شد، به رکورد ژاوی هرناندس رسید که پیش از این با 767 بازی برای بارسلونا رکورددار انجام بیشترین بازی برای این تیم بود.

ژاوی خطاب به مسی که اکنون نه تنها رکورددار انجام بیشترین بازی بلکه رکورددار به ثمر رساندن بیشترین گل با پیراهن بارسلونا است، در صفحه شخصی خود نوشت: تبریک فراوان لئو!! اینکه تو آن کسی باشی که به این رکورد می‌رسد، سراسر یک افتخار است. آفرین به تو رفیق!

ژاوی در کنار این متن عکسی از خودش و مسی در زمان حضور هافبک اسپانیایی در نوکمپ منتشر کرده است.

مسی با حضور در بازی بعدی بارسلونا در لالیگا که یکشنبه هفته آینده در خانه رئال سوسیه‌داد است، به تنها رکورددار انجام بیشترین بازی برای کاتالان‌ها تبدیل خواهد شد.

1399122617090172224360710 - پیام ژاوی بعد از رسیدن مسی به رکورد او در بارسلونا

انتهای پیام/