پیشگیری پرسپولیس از محرومیت های غیرعمد اعضای تیم
پیشگیری پرسپولیس از محرومیت های غیرعمد اعضای تیم

به گزارش مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ایمان حسین‌پور در ارتباط با جلسه امروز سه‌شنبه خود با اعضای تیم، اظهار داشت: این نشست، جنبه آموزشی داشت و یکسری مسایل حقوقی و قوانین که بازیکنان در جریان فعالیت حرفه‌ای خود در زمین یا بیرون از آن، ممکن است درگیرش شوند را مطرح کردیم […]

به گزارش مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ایمان حسین‌پور در ارتباط با جلسه امروز سه‌شنبه خود با اعضای تیم، اظهار داشت: این نشست، جنبه آموزشی داشت و یکسری مسایل حقوقی و قوانین که بازیکنان در جریان فعالیت حرفه‌ای خود در زمین یا بیرون از آن، ممکن است درگیرش شوند را مطرح کردیم تا اشراف بیشتری داشته باشند و احیاناً به دلیل عدم اطلاع، دچار مشکل نشوند.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، اضافه کرد: وقتی بحث فعالیت حرفه‌ای و حرفه‌ای سازی مطرح می‌شود، کار روی چنین مواردی لازم است. ما هم قصد داریم در مسیر حرفه‌ای شدن گام برداریم. از این رو، با نظر مدیریت باشگاه، چنین دوره‌هایی را تدارک دیده‌ایم که ادامه خواهد داشت. در جریان این دوره‌ها، بازیکنان بیشتر از قبل با مسایل حقوقی و انضباطی مربوط به خود در رقابت‌های داخلی و بین‌المللی آشنا شده و با مسوولیت خود در این حوزه‌ها بهتر آشنا می‌شوند تا بطور غیر عمد دچار مشکلات و محرومیت‌ها نشوند.