پیوستن واینالدوم به بارسلونا تقریباً قطعی است
پیوستن واینالدوم به بارسلونا تقریباً قطعی است

به گزارش تسنیم، جورجیو واینالدوم که قرارداد کنونی‌اش با لیورپول در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای او مطرح شده است، به نظر می‌رسد در آستانه جدایی از سرخپوشان مرسی‌ساید قرار دارد. سایت انگلیسی «فوتبال اینسایدر» به نقل از منابع موثق خود خبر داد؛ واینالدوم 30 ساله تقریباً […]

به گزارش تسنیم، جورجیو واینالدوم که قرارداد کنونی‌اش با لیورپول در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای او مطرح شده است، به نظر می‌رسد در آستانه جدایی از سرخپوشان مرسی‌ساید قرار دارد. سایت انگلیسی «فوتبال اینسایدر» به نقل از منابع موثق خود خبر داد؛ واینالدوم 30 ساله تقریباً با بارسلونا به توافق رسیده و این انتقال را باید 95 درصد قطعی بدانیم.

این هافبک هلندی که قرارداد فعلی‌اش با لیورپول در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و مورد توجه باشگاه‌هایی همچون بارسلونا و اینتر قرار دارد، اخیراً در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورتس» درباره احتمال تمدید شدن قرارداد خود گفته بود: درباره وضعیت قراردادم خبر جدیدی نیست و هر موقع خبری شد، به شما خبر خواهیم داد.

هافبک پیشین تیم‌های فاینورد، پی‌اس‌وی آیندهوون و نیوکاسل از سال 2016 در لیورپول عضویت دارد و تاکنون در 225 بازی برای سرخپوشان مرسی‌ساید به میدان رفته و 22 گل هم به ثمر رسانده است.

واینالدوم در این مدت به تیم تحت‌هدایت یورگن کلوپ برای کسب یک قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها کمک کرده است.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/