پیوند خواننده را بیشتر بشناسید
پیوند خواننده را بیشتر بشناسید

در مقاله امروز با پیوند زین العابدینی خواننده بیشتر آشنا می شویم و آهنگ ها و آلبوم های وی را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. هم چنین مصاحبه ای با وی در این زمینه خواهیم داشت. معرفی مختصر پیوند، خواننده اهل تهران و متولد 1350 و نوازنده پیانو، ساکسیفون و گیتار می باشد. […]

در مقاله امروز با پیوند زین العابدینی خواننده بیشتر آشنا می شویم و آهنگ ها و آلبوم های وی را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. هم چنین مصاحبه ای با وی در این زمینه خواهیم داشت.

معرفی مختصر

پیوند، خواننده اهل تهران و متولد 1350 و نوازنده پیانو، ساکسیفون و گیتار می باشد. تاکنون آهنگ های بغلت یعنی، مادر، میلاد من، شیرین شیرین، پدر، آزادی و .. می باشند.

Peyvand is a Iranian Singer. He Plays Piano,Guitar and Saxophone. His Songs are called Baghalet Yani, Madar, Milade Man, Shirin ,  Shirin, Pedar, Azadi, and etc. He Born in Tehran 1971 

شروع فعالیت

پیوند از کودکی به موسیقی و خوانندگی علاقه شدیدی داشت ولی کار کردن به طور حرفه ای را از سال 1397 آغاز کرد و تاکنون نیز حدود 90 قطعه آهنگ را به بازار موسیقی عرضه کرده است. هم چنین در همین مدت کم دو آلبوم رسمی به مجوز وزارت ارشاد اسلامی ایران نیز را در کارنامه کاریش دارد. عاشق فرهاد و فریدون فروغی می باشد و از کودکی با آهنگ های آن ها بزرگ شده است. 

گالری عکس ها

images 1667157779 - پیوند خواننده را بیشتر بشناسید
images 1667157880 - پیوند خواننده را بیشتر بشناسید

آهنگ ها

پیوند تاکنون آهنگ های بسیاری را از خود به بازار موسیقی عرضه کرده است. از جمله بهترین آهنگ های وی را می توان به آروم آروم، اولین بار اتفاقی، آی دنیا، بال ابر ها، ببار ای ابر، بمون، بیخیال همه غیر خودت، کافه پاییز، چشمای تو، دل بده به من، دنیای چشمات، ای نازنین مادر، فصل پنجم، حتی یک نفر، کلاغ ها، خیال شیرین، لبریز ترکش، مادر، مال توئه، مرد تنها، میلاد من، پرنده عشق و ..اشاره کرد که از طریق رسانه های معتبر موسیقی همچون آی ریتم قابل دریافت می باشد.

آلبوم ها

  • آلبوم عشق بی مرز

این آلبوم در تابستان سال 1399 منتشر شده و تمامی قطعات نیز توسط محمدرضا چراغعلی تنظیم و آهنگسازی شده اند. شاید بی شک یکی از بهترین آلبوم های پیوند نیز همین آلبوم عشق بی مرز می باشد که بسیار طرفداران زیادی دارد. 

  • آلبوم صبح روشن

 صبح روشن آلبومی بی نظیر از پیوند می باشد که در زمستان سال 1399 پا کوشش موسسه فرهنگی هنری ویوا آوا منتشر شد. علیرضا سهرابی مسئولیت ساخت آهنگ و ملودی سازی تمامی قطعات را برعهده داشته است. در این آلبوم سعی بر این بوده است که هم آثار شاد و هم آثار غمگین درج شود تا هر دو مخاطب را به طرف خود کشاند. متن ترانه های این آهنگ ها نیز بسیار قوی هستند و از شاعران معروف و کار بلدی همچون مریم حیدرزاده، فاطمه کارزاری، سید قاسم رضی نژاد، و .. استفاده شده که به خوبی توانسته اند این آهنگ را با قلم زیبایشان بسرایند.

صفحه اینستاگرام پیوند

Peyvand Instagram