پیگیری تمرینات تیم ملی بسکتبال با اضافه شدن حامد حدادی
پیگیری تمرینات تیم ملی بسکتبال با اضافه شدن حامد حدادی

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال برای شرکت در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی در حالی از دو هفته پیش آغاز شد که حامد حدادی به دلیل درگیری در لیگ چین غایب بود. البته با هماهنگی های صورت گرفته این بازیکن از امروز شنبه در جلسات تمرینی حضور خواهد داشت. حدادی […]

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال برای شرکت در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی در حالی از دو هفته پیش آغاز شد که حامد حدادی به دلیل درگیری در لیگ چین غایب بود. البته با هماهنگی های صورت گرفته این بازیکن از امروز شنبه در جلسات تمرینی حضور خواهد داشت.
حدادی پنجشنبه گذشته به ایران بازگشت اما با توجه به تعطیل بودن جلسه تمرینی تیم ملی در روز جمعه، از امروز به ترکیب اردونشینان ملحق شد تا آنها در پیگیری تمرینات همراهی کند.
البته جلسه تمرینی امروز صبح تیم ملی بسکتبال یک غایب داشت. ارسلان کاظمی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو در این جلسه شرکت نکرد تا زیر نظر پزشک متخصص پیگیر وضعیتش باشد. قرار است او در جلسه تمرینی عصر شرکت داشته باشد.
اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال زیر نظر سعید ارمغانی (سرمربی) و مهمد بچیروویچ (مدیر فنی) درتالار بسکتبال آزادی در جریان است. این تیم در همین تالار طی روزهای ۲۰ و ۲۳ آبان ماه باید برابر چین و استرالیا به میدان برود.
برای برگزاری این دو دیدار، چینی ها اقدامات لازم جهت سفر به تهران را انجام داده اند اما استرالیایی ها اقدامی نداشته اند و همین مسئله برگزاری بازی را بلاتکلیف کرده اس.