چرا تیم ملی فوتبال ایران در دومین مسابقه به مصاف بحرین می‌رود؟
چرا تیم ملی فوتبال ایران در دومین مسابقه به مصاف بحرین می‌رود؟

به گزارش مهر، رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا قرار است خردادماه به صورت متمرکز در یک کشور برگزار شود. تیم ملی فوتبال ایران طبق برنامه در بازی‌های برگشت باید به ترتیب با هنگ کنگ، کامبوج، بحرین و عراق بازی می‌کرد اما بعد از بر هم خوردن تقویم مسابقات، ایران […]

به گزارش مهر، رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا قرار است خردادماه به صورت متمرکز در یک کشور برگزار شود.

تیم ملی فوتبال ایران طبق برنامه در بازی‌های برگشت باید به ترتیب با هنگ کنگ، کامبوج، بحرین و عراق بازی می‌کرد اما بعد از بر هم خوردن تقویم مسابقات، ایران ابتدا با هنگ کنگ و سپس با بحرین بازی می‌کند. در واقع بازی با بحرین به جای اینکه دیدار سوم تیم ملی باشد، به دیدار دوم تیم کشورمان تبدیل شده است.

مهدی خراطی رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال ایران در این خصوص گفت: ما طبق برنامه قبلی AFC، روزهای ۱۷ و ۲۵ خرداد با بحرین و عراق بازی داشتیم. بعد از آنکه مقرر شد بازی‌های فروردین هم به خرداد منتقل شود، AFC برنامه بازی‌های خرداد را تغییر نداد و دیدار با هنگ کنگ را قبل از بازی با بحرین و بازی با کامبوج را قبل از بازی با عراق برنامه ریزی کرد.

خراطی این اتفاق را به سود تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد.