چرا سومین بازیکن تیم ملی ایران راهی اسپانیا نمی‌شود؟
چرا سومین بازیکن تیم ملی ایران راهی اسپانیا نمی‌شود؟

به گزارش خبرنگار مهر، باوجود گذشت چهار هفته از شروع مسابقات لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا که خیلی از کارشناسان از آن به عنوان بهترین لیگ فوتسال جهان یاد می‌کنند، سعید احمدعباسی بازیکن ایران نتوانسته است خود را به این کشور برساند. احمدعباسی چند ماه پیش با باشگاه وایناآلبالی اسپانیا به توافق رسید و در […]

به گزارش خبرنگار مهر، باوجود گذشت چهار هفته از شروع مسابقات لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا که خیلی از کارشناسان از آن به عنوان بهترین لیگ فوتسال جهان یاد می‌کنند، سعید احمدعباسی بازیکن ایران نتوانسته است خود را به این کشور برساند.
احمدعباسی چند ماه پیش با باشگاه وایناآلبالی اسپانیا به توافق رسید و در هفته‌های نخست لیگ برتر ایران از تیم گیتی پسند اصفهان جدا شد. احمدعباسی که سال گذشته عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران را به دست آورد و این فصل هم می‌توانست مدعی اصلی این عنوان باشد، ترجیح داد فوتسال حرفه‌ای خود را در اروپا ادامه بدهد.

با این حال و با وجود گذشت چند ماه، مشکل سفر احمدعباسی به اسپانیا برطرف نشده است. باشگاه آلبالی امیدوار بود احمدعباسی بعد از مسابقات قهرمانی آسیا و پایان کار ایران با عنوان نایب قهرمانی، راهی اروپا بشود اما احمدعباسی این روزها در ایران است و احتمالاً تا دو هفته دیگر شرایط سفرش به اسپانیا فراهم نخواهد شد.
این خبری است که «دیوید راموس» سرمربی آلبالی آن را تایید کرد. راموس گفت: کار حضور عباسی در اسپانیا نزدیک است و امیدوارم او به زودی اینجا باشد. البته او یک مدت زمانی هم برای هماهنگی و تطبیق نیاز خواهد داشت.
وی با تاکید بر اینکه هیچ پنهان کاری در بحث احمدعباسی وجود ندارد، اظهار کرد: فکر می‌کردیم این بازیکن بعد از جام ملت‌های آسیا می‌آید اما چند هفته طول می‌کشد.
به گفته سرمربی آلبالی، احمدعباسی امروز چهارشنبه وقت سفارت دارد و بعد از آن حدود ۱۵ روز زمان برای صدور ویزا و سفر به اسپانیا لازم دارد.

دیوید راموس سرمربی تیم آلبالی

راموس همچنین با اشاره به مشکلات اخیر این روزهای ایران گفت: اوضاع در ایران پیچیده است و حتی سفارت اسپانیا در ایران بدون اینترنت است.
سرمربی آلبالی در پایان گفت: ما آرام هستیم چون باشگاه در شرایط خوبی است. این پسر (عباسی) مشتاق است که بیاید و امیدواریم به زودی او را در اختیار داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار مهر، در حال حاضر حسین طیبی و مسلم اولادقباد دو بازیکن دیگر تیم ملی فوتسال ایران در اسپانیا و در تیم مایورکا پالما حضور دارند.
طیبی از تمرینات پیش فصل به تیم پالما اضافه شد و اولادقباد هم پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، به اسپانیا رفت. اولادقباد در دو بازی برای پالما، دو گل به ثمر رسانده است. طیبی هم که اخیراً عنوان آقای گلی فوتسال آسیا را به دست آورد، در یک مسابقه دو بار برای پالما گلزنی کرد.