• امروز : شنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۳
 • برابر با : Saturday - 15 June - 2024

چرا قیمت لوله اسپیرال در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

 • ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۴۸
چرا قیمت لوله اسپیرال در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

قیمت لوله اسپیرال از مهمترین عوامل برای خرید لوله اسپیرال محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید لوله اسپیرال، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت لوله اسپیرال در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت لوله اسپیرال، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم

لوله اسپیرال چیست؟

لوله اسپیرال یکی از انواع لوله سیاه درزدار است که به واسطه جوش مارپیچی با نام لوله درز مارپیچی یا اسپیرال شناخته می شود. به زبان ساده تر، اسپیرال در لغت به معنای مارپیچ است. لذا به دلیل وجود درز مارپیچی در ساخت لوله، به چنین لوله هایی اسپیرال می گویند. برای ساخت این نوع لوله ها، فولاد نواری یا صفحه ای به صورت مارپیچ و به کمک جوشکاری به ورق های فولادی تبدیل می شود.

نوع تکنولوژی به کار رفته در جوشکاری لوله اسپیرال از روش های پیشرفته و به صورت زیرپودری دوطرفه است. در نتیجه کیفیت جوش های انجام شده بسیار بالا بوده و احتمال بروز آسیب های رایج جوشکاری در این لوله ها پایین است. آسیب هایی نظیر انحراف جوش، ناهماهنگی درزها، ترک خوردگی و نفوذ ناقص.

مزایا لوله اسپیرال

مهمترین مزایای و ویژگی های ارزشمند انواع لوله اسپیرال عبارتند از:

 • خواص مکانیکی با ارزش نظیر استحکام و دقت ابعادی بالا و یکنواختی خوب
 • عدم محدودیت در طول لوله اسپیرال به دلیل درز جوش های بلند و مارپیچ
 • دقت ابعادی بسیار بالا و تلرانس بسیار پایین
 • کاهش احتمال نشت هوا به دلیل جوشکاری مارپیچ و امکان تولید لوله فلزی سایز بالا
 • قابلیت مناسب برای برشکاری، خمکاری و جوشکاری
 • وزن نه چندان زیاد و کمک به کاهش وزن سازه
 • عبور جریان سیال به صورت مطلوب و رضایت بخش
 • سهولت در نصب و مقرون به صرفه بودن قیمت لوله اسپیرال

چرا قیمت لوله اسپیرال در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

اگر نگاهی به قیمت لوله اسپیرال در فروشگاه های مختلف بندازید، احتمالاً قیمت ثابت و یکسانی نخواهید دید. در نتیجه این پرسش برایتان به وجود می آید که چرا قیمت لوله اسپیرال در سایت های فروش آهن متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش می توان ۷ عامل کلیدی را مؤثر دانست. عواملی که به دلیل عملکرد متفاوت سایت های فروش، نقش زیادی بر تفاوت قیمت لوله اسپیرال دارد. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

عملکرد و چگونگی فعالیت سایت

نخستین عامل در تفاوت قیمت سایت های فروش انواع لوله اسپیرال، چگونگی فعالیت آن هاست. به زبان ساده تر، برخی از سایت ها فروش انحصاری محصولات خاصی مثلاً فقط ورق را برعهده دارند. یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و خودشان شرکت بازرگانی و مستقیم با کارخانه‌ تولیدکننده در ارتباط نیستند. در نتیجه میزان در نظرگیری سود و اختلاف قیمت چنین سایت هایی بیشتر از شرکت های تخصصی آهن آلات است.

 همکاری با برندهای تولید لوله اسپیرال

اغلب سایت های فروش لوله اسپیرال، با برندهای مختلف ایرانی یا خارجی در ارتباط هستند. هر چه سابقه و اعتبار یک شرکت بالاتر باشد، طبیعتاً این همکاری قوی و پرنگ تر است. بنابراین، قیمت تمام شده آن شرکت پایین تر و طبیعتاً قیمت فروش آن مقرون به صرفه تر است. در حالی که شرکت های کم سابقه و غیرتخصصی، برای جلب اعتماد و تهیه محصولات، ناچار به پرداخت هزینه بالاتری به تولیدکننده هستند. لذا قیمت فروش لوله اسپیرال در چنین شرایطی متفاوت از شرکت های بازرگانی با تجربه است.

میزان نفوذ در بازار

هر چه یک شرکت و برند تجاری در بازار اعتبار داشته باشد، طبیعتاً طرفدار و خواهان بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برخی شرکت ها برای ربودن گوی رقابت و جذب مشتری، قیمت های پایین تر و متفاوتی ارائه می کنند.

کاهش واسطه ها در فروش لوله اسپیرال

ارتباط مستقیم با کارخانه های تولیدکننده و کاهش واسطه، یعنی قیمت تمام شده کمتر برای شرکت بازرگانی. لذا قیمت فروش لوله اسپیرال در چنین سایت هایی اغلب مقرون به صرفه تر است. به خاطر داشته باشید هر چه فاصله تولید تا عرضه کاهش پیدا کند، قیمت خرید لوله اسپیرال ارزان تر است. چراکه حاشیه سود عوامل مختلف کاهش می یابد.

خدمات ویژه مشتریان

برخی شرکت های تجاری برای کاربران خدمات و امتیازات ویژه ای در نظر می گیرند. از جمله تخفیفات خرید بالاتر از سقف مشخص و نظایر آن. این خدمات و امتیازات می تواند در کاهش یا افزایش قیمت خرید لوله اسپیرال مؤثر باشد.

هزینه های انبارداری، ارسال و بارگیری لوله اسپیرال

برخی شرکت های بازرگانی، هزینه های جانبی را با معیارهای خاصی تعیین می کنند. به عنوان مثال به دلیل داشتن انبار خصوصی، هزینه انبارداری تا چند روز مشخص رایگان یا کم هزینه است. یا اینکه به دلیل داشتن تیم کارشناسی مختص همان شرکت، ارسال و بارگیری سفارش ورق قیمت ارزان تری دارد.

حاشیه سود فروش لوله اسپیرال

شرکت های تجاری و سایت های فروش لوله اسپیرال، حاشیه سودهای مختلفی برای خود در نظر می گیرند. برخی از شرکت ها به دلیل کاهش واسطه، اعتبار بالا، ارتباط خوب با برندهای تولید کننده، حاشیه سود پایین تری دارند. این شرکت ها سعی می کنند، با افزایش فروش خود میزان سود دریافتی را بالا ببرند. این عامل می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار، امتیاز مثبتی لحاظ شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان خرید و دریافت قیمت لوله سیاه درزدار و لوله اسپیرال با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید یا به سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com  مراجعه نمایید.

 لوله اسپیرال اصفهان

برای خرید از سایت های فروش آهن به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایت فروش لوله اسپیرال باید از شرکت های تجاری با سابقه در زمینه آهن آلات باشد. تخصصی بودن و داشتن تجربه لازم دو رمز اصلی برای انتخاب یک مجموعه است.

 • تنوع بالای محصولات باعث می شود تا بهتر بتوان مشخصات فنی لوله اسپیرال ها را با یکدیگر مقایسه کرد.
 • بهترین سایت فروش لوله اسپیرال با برندهای معتبر ایرانی همکاری دارد. همچنین قیمت به روزی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند.
 • امکان مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات لازم از محصولات و شرایط خرید از دیگر معیارهای مهم است.
 • سایت های معتبر دارای ضمانت و پشتیبانی فعال از محصولات خود هستند.
 • برای خرید از سایت فروش لوله اسپیرال از گواهی و استانداردهای معتبر مالی آن مطمئن شوید.

خرید لوله اسپیرال با تضمین کیفیت و قیمت

یک مرکز خرید تخصصی و با سابقه، گزینه ای هوشمندانه برای خرید لوله اسپیرال با قیمت مناسب است.

مجموعه فولاد جهان مهر از سال ۱۳۵۰ فعالیت خود را از منطقه شاپور تهران ( خیابان قزوین فعلی) در زمینه تهیه و تامین انواع آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن معمولی ، میلگرد، لوله اسپیرال و… آغاز کرد. پس از گذشت ۲۷ سال و تاسیس بازار آهن شادآباد تهران، ضمن استقرار در بازار آهن، حوزه کاری خود به سایر بخش ها مانند صنعت نفت، سپاهان و پتروشیمی، و امکان تمامی اقلام فولادی نظیر لوله سیاه درزدار ، لوله مانیسمان و اتصالات جوشی ، تیرآهن هاش، شیرآلات و … را برای مشتریان خود فراهم نمود.

این مجموعه به صورت رسمی در سال ۱۳۸۹ شرکت فولاد جهان مهر را ثبت نموده است و با ارائه فاکتور رسمی و واردات مستقیم از چین، ترکیه و اروپا سعی بر تامین نیازهای مشتریان معتبر خود نموده است.

در سال ۱۳۹۴ با توجه به گسترش اینترنت و نیاز مشتریان به دسترسی سریعتر قیمت، سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com راه اندازی شد و ضمن ارتباط بهتر با مشتریان، به ارائه مشاوره فنی خرید رایگان توسط تیم مهندسی مجموعه از طریق تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ به مشتریان ارائه نموده است.

این شرکت با پشتوانه تجربه نیم قرنی خود در تامین انواع مقاطع فولادی، لوله اسپیرال و لوله فولادی مورد استفاده در صنایع نفت و سپاهان، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمانی و…، و تلاش برای تامین متریال مورد نیاز این صنایع در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت از کارخانجات و برند های معتبرایرانی و خارجی ، همچنین اخذ و ارائه گواهینامه بین المللی از این کارخانجات، هم‌اکنون یکی از مهمترین تامین کنندگان مقاطع آهن و فولاد کشور محسوب می‌گردد.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت جدیدترین قیمت لوله مانیسمان ، لوله سیاه و اسپیرال با تلفن ۸۸۶۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

 قیمت لوله اسپیرال
لینک کوتاه : https://shoma-online.ir/?p=210778

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.