چرا کودکان به کوله پشتی نیاز دارند؟
چرا کودکان به کوله پشتی نیاز دارند؟

لباس کودک برای دارای ویژگی های بخصوصی باشد تا نرمی و راحتی را برای او فراهم کند. بلوز شلوار بچه گانه نیز همین طور باید باشد. کودکان برای رفت و امد های خود نیز به یک کوله پشتی مقاوم نیاز دارند، اما نباید این کوله پشتی بزرگتر از خودشان باشد! لباس کودک هیجان تبدیل شدن […]

لباس کودک برای دارای ویژگی های بخصوصی باشد تا نرمی و راحتی را برای او فراهم کند. بلوز شلوار بچه گانه نیز همین طور باید باشد. کودکان برای رفت و امد های خود نیز به یک کوله پشتی مقاوم نیاز دارند، اما نباید این کوله پشتی بزرگتر از خودشان باشد!

لباس کودک

هیجان تبدیل شدن به یک والدین جدید می تواند هم هیجان انگیز و هم کمی طاقت فرسا باشد. با نزدیک‌تر شدن به موعد مقرر، احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا لباس مناسب کودک را انتخاب کرده‌اید، آیا کیف پوشک شما به اندازه کافی بزرگ است و بسته جدید شادی شما ممکن است به چند پتو نیاز داشته باشد. نگران نباشید، هر پدر و مادر تازه وارد در ماه‌های منتهی به روز بزرگ عصبی می‌شوند.

تا زمانی که اتاق را آماده کرده اید و انواع مختلف لباس های کودک را خریداری کرده اید، در چند هفته اول پس از آوردن نوزاد خود به خانه به آن نیاز خواهید داشت، شما آماده خواهید بود که سفر والدین خود را با پای راست شروع کنید. این لیست از ملزومات لباس کودک را بررسی کنید تا به خودتان اطمینان دهید که برای این تجربه جدید هیجان انگیز آماده هستید.

نحوه خرید لباس نوزاد

هنگامی که به دنبال بهترین لباس کودک برای بسته جدید شادی و با ارزش خود هستید، باید به خاطر داشته باشید که به دنبال وسایلی هستید که راحت، همه کاره و شیک باشند. چیزهای کمی هیجان‌انگیزتر از انتخاب کمد لباس نوزاد جدیدتان هستند، اما می‌خواهید مطمئن شوید که وسایلی را انتخاب می‌کنید که ماندگار باشند و کودکتان را راحت نگه دارند. همانطور که شروع به خرید لباس می کنید، به خاطر داشته باشید که کودک شما سریعتر از آنچه انتظار دارید رشد می کند.

با خرید لباس‌های کودک در سایز صفر تا سه ماهه و سه تا شش ماهگی، در صورتی که نوزادتان قبل از پیش‌بینی از کمد لباس‌هایش خارج شود، از بازی جلوتر باشید. خرید سایز بزرگتر همیشه ایده خوبی است زیرا نوزادان به سرعت رشد می کنند و در صورت نیاز همیشه می توانید آستین ها و شلوارها را بالا بزنید.

images 1675789974 63e2869669dd3 1024x683 - چرا کودکان به کوله پشتی نیاز دارند؟

بلوز شلوار بچه گانه

اگرچه پاپیون‌ها و تزئینات کوچک روی لباس‌های نوزاد می‌توانند شایان ستایش به نظر برسند، اما در نظر داشته باشید که کودک چقدر می‌تواند به راحتی این وسایل را از لباس نوزاد جدا کند، به‌ویژه روی وسایلی که وقتی تنها در گهواره می‌پوشد. شما می خواهید مطمئن شوید که این ویژگی های تزئینی هیچ گونه خطر خفگی ایجاد نمی کنند. وقتی برای اولین بار محموله گرانبهای خود را به خانه می آورند، والدین می توانند بیش از حد نگران ایمن نگه داشتن کودک باشند، که وقتی یک انسان کوچک و جدید را به دنیا می آورید قابل درک است – اما زیاد به آن فکر نکنید.

لباس‌های کودک با لوازم جانبی زیبا مشکلی ندارند، فقط از ویژگی‌هایی آگاه باشید که ممکن است پاره شوند و خطرناک شوند. هر ویژگی تزئینی را بکشید تا مطمئن شوید که قبل از خرید به طور ایمن وصل شده است.

بزرگترین نگرانی شما هنگام خرید لباس کودک باید راحتی کودک باشد. اگرچه وسوسه‌انگیز است که لباس‌های گلدوزی شده و شلوارهای چین‌دار و جذاب را تهیه کنید، اما گاهی اوقات این ویژگی‌ها می‌تواند روی پوست تازه نوزاد آزاردهنده باشد. هر چیزی که در شش ماه اول خریداری می کنید باید نرم و راحت باشد. همچنین باید در نظر بگیرید که برداشتن این موارد چقدر آسان است زیرا زمان زیادی را صرف تعویض پوشک خواهید کرد. لباس‌های بدن با ته چسبان معمولاً ساده‌ترین لباس برای تعویض سریع پوشک هستند.

لباس فرزندتان را زیاد نکنید

پوشاندن بیش از حد لباس های سنگین و لوازم جانبی به نوزادان، مطمئناً آنها را تحریک پذیر می کند. اگر می‌خواهید آن‌ها را دوست‌داشتنی جلوه دهید، به سراغ لباس‌های تابستانی بسیار سبک و شیک برای بچه‌ها بروید. همچنین، آنها را با لوازم جانبی مانند گیره مو، کش مو یا جواهرات پر نکنید. گرما را افزایش می دهد و بچه ها را بسیار ناراحت می کند.

لباس های گشاد بهترین هستند

هنگام انتخاب لباس‌های تابستانی کودک، از مدل‌های چسبان و تنگ‌پوست استفاده نکنید. لباس های گشاد حرکت آسان را تضمین می کنند و به پوست اجازه تنفس می دهند. اگر می خواهید کودکتان از روزهای تابستانی خود لذت ببرد، لباس های برازنده و گشاد به او بپوشانید.

کوله پشتی کودک

وقتی بچه‌های کوچک قبلاً از علاقه والدینشان به پیاده‌روی الهام می‌گیرند و اولین تورهای فصل جدید پیاده‌روی شروع می‌شود، بچه‌ها طبیعتاً نمی‌خواهند در مورد تجهیزاتشان سازش کنند. چرا کودکان باید کوله پشتی خود را با فضایی برای یک بطری آب، یک میان وعده کوچک و اسباب بازی مورد علاقه خود داشته باشند و در انتخاب و بسته بندی آن به چه نکاتی توجه کنند، ما در اینجا به شما می گوییم. چه برای سفر بعدی، چه برای پیاده روی بعدی یا زندگی روزمره در مهدکودک.

کودکان می خواهند شرکت کنند

بچه ها حداکثر در دو سالگی، گاهی زودتر، به ندرت دیرتر، اراده خودشان را کشف می کنند. این در برخی بیشتر مشخص است، در برخی دیگر کمتر. اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: بچه ها می خواهند شرکت کنند. البته آنها نمی توانند نقش مهمی در برنامه ریزی برای صعود بعدی داشته باشند. اما آنها می توانند در تور واقعی شرکت کنند. کوله پشتی خودشان که البته می تواند به عنوان کوله پشتی مهدکودک نیز استفاده شود، دقیقاً این مشارکت را ایجاد می کند.

انگیزه هر چند مسئولیت

با کوله پشتی بچه های خودشان، تکه ای از مسئولیت به بچه ها داده می شود. آنها فقط خواستار این مسئولیت نیستند. دادن آن به آنها به آنها انگیزه می دهد و پیاده روی بلافاصله زیر ستاره ای کاملا متفاوت قرار می گیرد.

فضای کافی برای اسباب بازی مورد علاقه

در کوله‌پشتی کوهنوردی والدین، تعداد لیترها کم است و در کنار لباس‌های زاپاس، بطری‌های آب و غذای بین‌المللی، به زودی دیگر جایی برای چیزهای ظاهراً بی‌فایده باقی نمی‌ماند. از طرف دیگر، در کوله پشتی خود، فضای کافی برای نگهداری اسباب بازی نوازشگر مورد علاقه شما (اگر نه همه آنها!) وجود دارد. هنگامی که مهم ترین همراه همیشه در دسترس باشد، این انگیزه اضافی ایجاد می کند. علاوه بر این، اگر بتوان با وسایلی همراه شد که در کوله پشتی والدین جایی پیدا نمی کرد، پیاده روی می تواند بسیار هیجان انگیزتر شود. برای کشف طبیعت در طول مسیر می توان از ذره بین استفاده کرد.

images 1675789974 63e2869677c8f - چرا کودکان به کوله پشتی نیاز دارند؟

برای خرید طرح ها و مدل های مختلف کوله پشتی، به وب سایت dgbabyclothes.com مراجعه نمایید.