چشمان سردار آزمون با صحبت درباره اسب برق می‌زند
چشمان سردار آزمون با صحبت درباره اسب برق می‌زند

به گزارش مهر، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم زنیت روسیه یکی از کسانی است که علاقه اش به اسب زبانزد است و صاحب تعداد زیادی اسب هم هست. «آناتولی تیموشوک» مربی تیم فوتبال زنیت به تازگی درباره علاقه سردار آزمون به اسب گفتگو کرده است. وی گفت: یک فیلم از اسب […]

به گزارش مهر، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و تیم زنیت روسیه یکی از کسانی است که علاقه اش به اسب زبانزد است و صاحب تعداد زیادی اسب هم هست.

«آناتولی تیموشوک» مربی تیم فوتبال زنیت به تازگی درباره علاقه سردار آزمون به اسب گفتگو کرده است. وی گفت: یک فیلم از اسب سواری برای سردار فرستادم. او وقتی اسب‌ها را دید، بسیار خوشحال شد چون به صورت جدی درگیر این کار است. سردار اسب را بسیار دوست دارد و صاحب حدود ۲۵ اسب است. وقتی با آزمون درباره اسب صحبت می‌کنید، چشمانش برق می‌زند.

مربی تیم زنیت تاکید کرد: سردار عاشق تماشای مسابقات اسب سواری است. اگر ۱۰ اسب را جلوی من بگذارید، برایم دشوار است که بگویم کدام یک چگونه کار می‌کنند. برای سردار از این نظر راحت تر است. او همه چیز را می‌داند و مطالعه کرده است. این قسمت بزرگی از زندگی سردار است.