چه سرنوشتی در انتظار فدراسیون گلف است؟
چه سرنوشتی در انتظار فدراسیون گلف است؟

به گزارش ایسنا، در شرایطی که به درخواست اعضای مجمع فدراسیون گلف، مجمع فوق‌العاده این فدراسیون با موافقت وزارت ورزش قرار بود دوم آبان ماه سال جاری برگزار می شود اما بر اساس نامه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، این مجمع لغو و به تاریخ دیگری موکول شد. اما پس از تعویق مجمع […]

به گزارش ایسنا، در شرایطی که به درخواست اعضای مجمع فدراسیون گلف، مجمع فوق‌العاده این فدراسیون با موافقت وزارت ورزش قرار بود دوم آبان ماه سال جاری برگزار می شود اما بر اساس نامه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، این مجمع لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.
اما پس از تعویق مجمع فوق‌العاده فدراسیون گلف، محمد پولادگر؛ معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره تعویق برگزاری مجمع این فدراسیون، عنوان کرد: در گلف هم به سمت برگزاری انتخاباتش می‌رویم و در همین چند روز سرپرست معرفی می‌کنیم.
آرش فرهادیان، مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی ۲۵ مهرماه سال جاری نیز در مورد تعیین سرپرست برای فدراسیون گلف و علت تعویق مجمع فوق العاده این فدراسیون، بیان کرد: سرپرست فدراسیون طی یکی، دو روز آینده معرفی می شود و در مورد تعویق مجمع فوق العاده نیز بررسی از سوی وزارت ورزش انجام شد و با توجه به نزدیکی به زمان برگزاری انتخابات، تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از عدم وجود هر گونه شائبه، مجمع فوق العاده حذف شود.
در نهایت نیز ۲۷ مهر، طی حکمی از حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، محمد کاظمی به عنوان سرپرست جدید فدراسیون گلف منصوب شد.
این درحالی است که به درخواست اعضای مجمع فدراسیون گلف، مجمع فوق‌العاده این فدراسیون قرار بود دوم آبان ماه سال جاری برگزار شود و دستور مجمع فوق‌العاده فدراسیون گلف، تایید کرسی‌های بین‌المللی از سوی مجمع این فدراسیون مطابق اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی و تصویب برخی آیین نامه ها و درخواست تاسیس شرکت برای فدراسیون به منظور افزایش منابع مالی مطرح شده بود. همچنین قرار بود به منظور برگزاری انتخابات فدراسیون گلف تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی برای این فدراسیون، سرپرست تعیین شود.
گفتنی است ۴ نامزد برای انتخابات فدراسیون گلف ثبت نام کرده‌اند که صلاحیت آن‌ها در کمیسیون تطبیق صلاحیت وزارت ورزش و جوانان بررسی می‌شود و در صورت تایید، امکان حضور در انتخابات را خواهند داشت. آقایان عزیزی، غریبلو، ‌غلامزاده و خانم الهام اکبری، ۴ نامزد ثبت نامی انتخابات فدراسیون گلف هستند.
حال باید منتظر ماند و دید وزارت ورزش و جوانان چه زمانی مجمع انتخاباتی این فدراسیون به منظور تعیین رییس جدید فدراسیون گلف را برگزار خواهد کرد؟
انتهای پیام