چه کسانی عکس‌های ورزشی ایران را داوری می‌کنند؟
چه کسانی عکس‌های ورزشی ایران را داوری می‌کنند؟

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این رویداد، با حکم سیدمجتبی علوی (دبیر) و عبدالحمید احمدی (رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره)، مجتبی آقایی، علی سامعی و امین محمد جمالی از ایران، پیتار سابل از کرواسی و عیسی ابراهیم از بحرین آثار رسیده به پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران را داوری می‌کنند. در پنجمین […]

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این رویداد، با حکم سیدمجتبی علوی (دبیر) و عبدالحمید احمدی (رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره)، مجتبی آقایی، علی سامعی و امین محمد جمالی از ایران، پیتار سابل از کرواسی و عیسی ابراهیم از بحرین آثار رسیده به پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران را داوری می‌کنند.

در پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران حدود سه هزار عکس از عکاسان ۵۲ کشور ارسال شده است و داوری نیز در چند روز گذشته آغاز شده است.

پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) و انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران در سه بخش اصلی برگزار می‌شود و جوایز نقدی علاوه بر یادمان و تندیس جشنواره به آثار برگزیده اهدا خواهد شد.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران و پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس ورزشی ایران با حمایت کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در بخش خصوصی و به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر خیام، تیر و مرداد ۱۴۰۱ در تهران و منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع