چگونه می‌توان اعتبار گذرنامه‌های منقضی شده را تمدید کرد؟
چگونه می‌توان اعتبار گذرنامه‌های منقضی شده را تمدید کرد؟

به گزارش ایسنا، سردار مهدی حاجیان در تشریح نحوه تمدید گذرنامه‌های منقضی شده گفت: مراحل صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از روز ششم شهریورماه امسال در دفاتر پلیس +10 انجام خواهد شد که هزینه آن به مراتب کمتر از هزینه صدور گذرنامه است و طی 48 ساعت در در منزل تحویل داده خواهد شد. […]

به گزارش ایسنا، سردار مهدی حاجیان در تشریح نحوه تمدید گذرنامه‌های منقضی شده گفت: مراحل صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از روز ششم شهریورماه امسال در دفاتر پلیس +10 انجام خواهد شد که هزینه آن به مراتب کمتر از هزینه صدور گذرنامه است و طی 48 ساعت در در منزل تحویل داده خواهد شد.
وی با بیان اینکه از امروز شنبه پنجم شهریورماه نیز تمدید گذرنامه زائران اربعین حسینی (ع) در مراکز استان و شهرستان‌های سراسر کشور آغاز شده است، ادامه داد: افرادی که تاریخ گذرنامه 10 ساله آنها منقضی شده به شرط سالم بودن مدارک گذرنامه، می‌توانند ضمن مراجعه به پلیس مهاجرت و گذرنامه در مراکز استان‌ها و نیز پلیس اطلاعات در فرماندهی انتظامی شهرستان ها ضمن تحویل گذرنامه منقضی شده، نسبت به درخواست تمدید آن اقدام کنند.
سخنگوی فراجا تصریح کرد: گذرنامه هایی که تاریخ صدور آنها ششم شهریورماه سال 1391 است و تاریخ 10 ساله آن منقضی شده تا  شش ماه تمدید خواهد شد، ضمنا گذرنامه هایی که زیر شش ماه اعتبار داشته باشند  نیز تمدید می‌شود.

بیشتر بخوانید:‌
بلیط‌های پرواز به عراق در فرودگاه فروخته نمی‌شود
آیا پلیس ایران برای تامین امنیت راهپیمایی اربعین در عراق حضور دارد؟
آغاز تمدید گذرنامه‌ برای اربعین / صدور برگ گذر ویژه برای سفر به عراق

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی تاکید کرد: در مرزها به هیچ عنوان تمدید گذرنامه صورت نخواهد گرفت و مردم عزیز با گذرنامه فاقد اعتبار هرگز  به مرزها مراجعه نکنند.
انتهای پیام