کادرفنی پرسپولیس هوشمندانه خرید کرد/ تخصص در تیم‌های پایه نیست
کادرفنی پرسپولیس هوشمندانه خرید کرد/ تخصص در تیم‌های پایه نیست

اسماعیل حلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی گفت: به نظرم کادر فنی این تیم در جذب بازیکن کاملاً هوشمندانه عمل کرد. این تیم در هر پستی، دو الی سه بازیکن کاملاً ایده آل دارد. آنها می‌توانند به راحتی در سیستم خود تغییر ایجاد کنند و یحیی گل […]

اسماعیل حلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی گفت: به نظرم کادر فنی این تیم در جذب بازیکن کاملاً هوشمندانه عمل کرد. این تیم در هر پستی، دو الی سه بازیکن کاملاً ایده آل دارد. آنها می‌توانند به راحتی در سیستم خود تغییر ایجاد کنند و یحیی گل محمدی نگران مصدومیت‌های بازیکنانش هم نباشد.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: تعداد خریدهای این باشگاه سه نفر است. بعضی از تیم‌ها بیشتر از این هم بازیکن در زمستان گرفتند اما پرسپولیس به خوبی نقاط ضعف خود را پوشش داد. بازی‌های سال ۱۴۰۰ برای باشگاه‌های درگیر لیگ قهرمانان آسیا فشرده خواهد بود.

وی راجع به عملکرد سرخپوشان در سال ۱۳۹۹ تصریح کرد: اتفاقات بسیار زیادی برای پرسپولیس رقم خورد. همه چیز تحت تاثیر کرونا بود اما مشکلات مدیریتی این تیم باعث شد تا اتمسفر خوبی در تیم هم نباشد. با این حال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و در لیگ برتر هم بار دیگر مدعی قهرمانی شده است. کارنامه این تیم در سال ۱۳۹۹ کاملاً درخشان است.

حلالی با اشاره به درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان گفت: سال پرسپولیس از لحاظ قهرمانی خوب بود اما بابت از دست دادن بزرگان این تیم یکی از تلخ‌ترین سال‌ها رقم خورد. به هر حال نمی‌توان مقابل مصلحت الهی حرفی گفت و امیدوارم روح عزیزان پرسپولیس در آرامش همیشگی باشد.

کارشناس فوتبال ایران درباره انتقادات از عملکرد تیم‌های پایه پرسپولیس یادآور شد: من حدود یک سال و نیم است دیگر در تیم‌های پایه نیستم. در دوره‌ای که فعالیت داشتم بازیکنی مثل مهدی عبدی را تحویل تیم بزرگسالان دادم. واقعیت این است اهمیتی به تیم‌های پایه نمی‌دهیم و از آنها چیزهایی را می‌خواهیم که امکانش نیست. فکر می‌کنم افرادی بالای سر تیم‌های پایه هستند که در این موضوع تخصص ندارند.

3410242 - کادرفنی پرسپولیس هوشمندانه خرید کرد/ تخصص در تیم‌های پایه نیست
اسماعیل حلالی (سمت راست) در کنار محسن خلیلی