کادر فنی به زودی برای آزادکاران غایب تصمیم می‌گیرد
کادر فنی به زودی برای آزادکاران غایب تصمیم می‌گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، پرونده مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی در حالی طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ دیماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران بسته شد که تیم مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت و برترین آزادکاران اوزان دهگانه نیز مشخص شدند. بدین ترتیب مدعیان کسب دوبنده […]

به گزارش خبرنگار مهر، پرونده مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی در حالی طی روزهای ۲۸ تا ۳۰ دیماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران بسته شد که تیم مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت و برترین آزادکاران اوزان دهگانه نیز مشخص شدند.
بدین ترتیب مدعیان کسب دوبنده تیم ملی توانستند با گذر از نخستین فیلتر انتخابی تیم ملی، توان و انگیزه خود را برای رسیدن به هدفشان نشان دهند و خودشان را برای مراحل بعدی انتخابی مهیا کنند.
اما این مسابقات مهم و سرنوشت ساز مدعیان تیم ملی کشتی آزاد، غایبان متعددی داشت که باید در انتظار تصمیم کادر فنی باشند.
کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در این خصوص اعلام کرد با توجه به مصوبات چرخه انتخابی، هفت مدال‌آور مسابقات جهانی به همراه امیرمحمد یزدانی، علی سوادکوهی و امیرعلی آذرپیرا از مسابقات قهرمانی کشور معاف شده بودند؛ اما یدالله محبی، امیرحسین فیروزپور و محمدحسین محمدیان هم به دلیل مصدومیت در مسابقات حضور نداشتند. بر این اساس کادر فنی به زودی در این خصوص تشکیل جلسه خواهد داد و با بررسی مدارک و مستندات پزشکی و شرایط آنها تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد.