کاسانو: یوونتوس، میلان و اینتر را از سری A بیرون بیندازید!
کاسانو: یوونتوس، میلان و اینتر را از سری A بیرون بیندازید!

به گزارش تسنیم، سه باشگاه ایتالیایی یوونتوس، اینتر و میلان به طور رسمی اعلام کرده‌اند جزو 12 باشگاه موسس سوپرلیگ اروپا هستند و قصد دارند از ماه آگوست در این تورنمنت نوپا که سود قابل‌توجهی از حضور در آن نصیب‌شان می‌شود، شرکت کنند. الکساندر چفرین، رئیس یوفا اما تهدید کرده در صورت شرکت بازیکنان در […]

به گزارش تسنیم، سه باشگاه ایتالیایی یوونتوس، اینتر و میلان به طور رسمی اعلام کرده‌اند جزو 12 باشگاه موسس سوپرلیگ اروپا هستند و قصد دارند از ماه آگوست در این تورنمنت نوپا که سود قابل‌توجهی از حضور در آن نصیب‌شان می‌شود، شرکت کنند.

الکساندر چفرین، رئیس یوفا اما تهدید کرده در صورت شرکت بازیکنان در این تورنمنت جدید، آنها از حضور در مسابقات بین‌المللی از جمله یورو و جام جهانی محروم خواهند شد. این طرح جنجالی موافقان و مخالفانی دارد، اما این سه باشگاه ایتالیایی تأکید کرده‌اند که همچنان می‌خواهند در سری A هم به رقابت بپردازند.

آنتونیو کاسانو در گفت‌وگو با برنامه «توئیچ» از شبکه تلویزیونی «بوبو تی‌وی» با مجری‌گری کریستین ویری ستاره پیشین اینتر گفت: فکر کردن به چنین مسابقاتی غیرممکن است. باشگاه‌های بزرگ باید درک کنند که فوتبال متعلق به مردم است.

وی در ادامه انتقادهایش از سوپرلیگ اروپا اظهار داشت: تیم‌های کوچک نمی‌توانند کنار گذاشته شوند. من از فدراسیون فوتبال ایتالیا می‌خواهم باشگاه‌های اینتر، میلان و یوونتوس را از سری A بیرون بیندازند. بگذارید آنها در لیگ خودشان بازی کنند و ببینم چه اتفاقی خواهد افتاد!

مهاجم پیشین تیم ملی ایتالیا در پایان خاطرنشان کرد: گراوینا (رئیس فدارسیون فوتبال ایتالیا) باید جلوی این موضوع ایستادگی کند. 12 باشگاه نمی‌توانند فوتبال را اداره کنند.

انتهای پیام/