کاسیاس از همسرش جدا شد
کاسیاس از همسرش جدا شد

به گزارش تسنیم، زندگی مشترک ایکر کاسیاس و همسرش سارا کاربونرو که آغاز آن با قهرمانی تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بود، روز گذشته (جمعه) به طور رسمی به پایان رسید. کاپیتان سابق اسپانیا و رئال مادرید و همسرش در پیام‌هایی جداگانه اما مشابه در صفحات شخصی خود در شبکه‌های […]

به گزارش تسنیم، زندگی مشترک ایکر کاسیاس و همسرش سارا کاربونرو که آغاز آن با قهرمانی تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بود، روز گذشته (جمعه) به طور رسمی به پایان رسید.

کاپیتان سابق اسپانیا و رئال مادرید و همسرش در پیام‌هایی جداگانه اما مشابه در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی بیانیه‌ای منتشر کردند که در آن پایان زندگی مشترک‌شان پس از 11 سال را تأیید کردند.

خانواده‌ کاسیاس 39 ساله به دلیل مصادف شدن تشکیل آن با قهرمانی تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2010 برای اسپانیایی‌ها محبوبیت خاصی داشت اما عدم تفاهم این زوج اسپانیایی سبب شده که آنها با وجود داشتن دو فرزند از یکدیگر جدا شوند.

 

از چند ماه پیش شایعاتی درباره این اتفاق منتشر شده بود که اوج آنها در هفته‌های اخیر بود و با وجود تکذیب شدن آن توسط برخی از رسانه‌ها، این اتفاق جنبه رسمی به خود گرفت.

در همین حال نشریه آ اس اسپانیا دارایی کاسیاس در زمان جدایی از کاربونرو را 350 میلیون یورو اعلام کرده که بخش اعظم آن در حوزه املاک است. مشخص نیست که از این میزان چقدر مقدار باید به کاربونرو اختصاص پیدا کند.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/