کاهش ۲۰ درصدی حوادث ترافیکی با همکاری هلال احمر و پلیس
کاهش ۲۰ درصدی حوادث ترافیکی با همکاری هلال احمر و پلیس

به گزارش خبرگزاری مهر، علی گرجی در سمپوزیوم ملی قرارگاه کاهش تلفات حوادث ترافیکی و پویش «نوروز ۱۴۰۲ بدون حوادث ترافیکی» گفت: اگر هلال احمر با همکاری پلیس راهور و دیگر دستگاه‌های مسئول بتواند حتی به میزان یک نفر از آمار فوتی‌های احتمال تصادفات رانندگی در ایام نوروز کم‌کند، می‌ارزد که همه ما از امروز […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علی گرجی در سمپوزیوم ملی قرارگاه کاهش تلفات حوادث ترافیکی و پویش «نوروز ۱۴۰۲ بدون حوادث ترافیکی» گفت: اگر هلال احمر با همکاری پلیس راهور و دیگر دستگاه‌های مسئول بتواند حتی به میزان یک نفر از آمار فوتی‌های احتمال تصادفات رانندگی در ایام نوروز کم‌کند، می‌ارزد که همه ما از امروز تلاش خود را بیشتر کنیم.
وی افزود: اقدامات خوب هلال احمر و پلیس باعث کاهش ۲۰ درصدی حوادث ترافیکی در ایام اربعین امسال و ترددهای گسترده خودروهای سبک و سنگین در غرب کشور بود.
رئیس مرکز تحقیقات علوم اعصاب شفا گفت: در کاهش تصادفات جاده‌ای بیش از ۳۰ دستگاه مسئول هستند اما اغلب تنها هلال احمر و پلیس راهور پای کار می‌آیند.
گرجی توضیح داد: قرارگاه ملی سمپوزیوم مدیریت و کاهش حوادث ترافیکی از تابستان امسال با هدف تجمیع تجارب دستگاه‌های مسئول در دهه ۹۰ شمسی در زمینه کاهش تصادفات جاده‌ای و با میزبانی هلال احمر شکل گرفت.