کشف دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از ۲ منزل مسکونی در اراک
کشف دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از ۲ منزل مسکونی در اراک

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، محمدعقیل سلگی گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی، در تحقیقاتی از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در ۲ منزل مسکونی در شهرستان اراک مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی اظهار کرد: مأموران پس از شناسایی این ۲ […]

به گزارش مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، محمدعقیل سلگی گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی، در تحقیقاتی از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در ۲ منزل مسکونی در شهرستان اراک مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: مأموران پس از شناسایی این ۲ منزل مسکونی با هماهنگی مرجع قضائی، در بازدید از این محل‌ها موفق به کشف تعداد ۸ دستگاه ماینر، قاچاق شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به ارزش تقریبی ۹۵۰ میلیون ریالی دستگاه‌های کشف شده، خاطرنشان کرد: ۲ نفر در این عملیات‌ها دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سلگی در پایان از شهروندان خواست تا به منظور کمک روز افزون به اقتصاد جامعه و پیشگیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه‌ای از سوی سود جویان در صورت اطلاع از این گونه موارد، موضوع را بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن با مجرمان اقتصادی برخورد قانونی صورت پذیرد.